Alytiškiai nepaliko vilčių “Utenai”

Šiandien „Vivus.lt“ rankinio lygoje sužaistos paskutinės antrojo turo rungtynės. Vicečempionai „Varsos – Stronglaso“ rankininkai namuose priėmė praėjusiais metais paskutinėje vietoje likusius Utenos rankininkus. Didelės intrigos šiame mače tikėtis buvo neverta ir alytiškiai užtikrintai įrodė savo pranašumą 37:18 (16:6).

Praėjusiame ture Alytaus „Varsa – Stronglasas“ tik po atkaklios kovos įveikė lygos debiutantus „KTU“ rankininkus, tad šiame mače jie pradėjo itin rimtai nusiteikę. Jau per pirmąjį kėlinį Alytaus klubas susikrovė sau solidų pranašumą ir prieš pertrauką pirmavo 16:6.

Toks rungtynių scenarijus Alytaus treneriams leido pasireikšti komandos jaunimui, kuris šį sezoną papildė vicečempionų gretas. Jauni „Varsos – Stronglaso“ rankininkai taipogi savąjį darbą atliko ir uteniškiams priartėti neleido. Tai buvo antroji varsiečių pergalė bei antrasis „Utenos“ pralaimėjimas čempionato starte.

varsa kauneEgidijus Petkevičius (Alytaus „VARSA-STRONGLASAS“): „Pirma pergale ir žaidimu namuose esame patenkinti, savąsias užduotis šiam mačui įgyvendinome, o kas netenkina –  tai menka  realizacija.“

Gediminas Paukštė (HC „UTENA“): Pralaimėjome profesionalesnei komandai, tačiau buvo dalykų, kurie nudžiugino – mūsų vartininkų žaidimas, tačiau be abejo yra daug ir problemų, kurias turime spręsti.“

Alytaus „Varsa – Stronglasas“: Nedas Buronko 8, Žygimantas Micevičius 7, Irmantas Asakavičius 6, Aurelijus Sabonis, Tautvydas Petrušauskas, Tomas Straigys 4, Rokas Lastauskas, Arnas Lubauskas 2.

Utenos HC „Utena“: Eimantas Sinkevičius 7, Karolis Ubeika 5, Ernestas Nikitinas 2, Kasparas Ubeika,  Giedrius Kvyklys, Marius Deveikis, Justas Daujotis po 1.