Alytuje vykusiame trileryje pergalę išplėšė “Kauno Ąžuolas-KTU”

44762132_2466261946747260_618609933553762304_oTrečiadienį Lietuvos rankinio lygoje Alytaus “Varsa-Stronglasas” namuose susitiko su “Kauno Ąžuolo-KTU” komanda. Įtempta ir apylygė kova galiausiai baigėsi kauniečių pergale 36:35 (19:19).

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo alytiškiai, kurie pirmavo iki pat kėlinio antros pusės (15:11), tačiau tada svečiai iš Kauno pradėjo tirpdyti šią persvarą ir iki kėlinio galo sužaidė tris rezultatyvesnes atkarpas ir paskutinę minutę išlygino rezultatą – 19:19.

Antrajame kėlinyje “Kauno Ąžuolas-KTU” išlaikė žaidimo tempą, tačiau niekaip nesugebėjo atsiplėšti nuo alytiškų ir pirmavo minimalia persvara. Vis dėlto svečių komanda antrajai rungtynių pusei įsibėgėjus ėmė didinti atotrūkį ir likus 3 minutėms iki kėlinio pabaigos jau buvo priekyje 5 įvarčiais – 36:31. Tada aikštelės šeimininkai dzūkai supyko ir per likusį rungtynių laiką sužaidė atkarpą 4:0. Alytiškiams pritrūko tik kelių sekundžių iki šanso išlyginti rezultatą, o pergalę vieno įvarčio persvara šventė varžovai „Kauno Ąžuolas-KTU“.

“Trūko šalto proto. Jaunatviškas entuziazmas, žinoma, gerai, tačiau trūko būtent šalto proto ir kelių atlaikytų įvarčių. Žaidėme prieš ne pirmus metus susižaidusią komandą, o mūsų jaunimas ką tik pradėjo žaisti su pagrindine komanda, tad susižaidimo trūksta. Žinoma, norėjosi pirmos pergalės namų aikštėje, bet yra kaip yra. Kantrybė yra raktas į sėkmę”, – teigė Alytaus “Varsos-Stronglaso” trenerio asistentas Robertas Paužuolis.

“Mums padėjo kovingumas. Jau patikėjome savo pergale, tačiau žinojome, kad Alytaus komanda visada žaidžia iki galo. Jie tai šiandien puikiai įrodė. Rezultato tikėjomės geresnio, tačiau kovingumas ir šaltas protas mums padėjo. Mes laimime ir pralaimime kartu. Negali laimėti Talačka ar Senkūnas, pralaimi ir laimi visa komanda. Sezono pradžią vertinu neblogai, tačiau laukia toks periodas, kai iš eilės žaisime trejas rungtynes su praįjusio sezono lyderiais. Po jų lauks išvyka į Prahą dalyvauti Europos Iššūkio taurėje, kitaip tariant, laukia super mėnuo“, – teigė “Kauno Ąžuolo-KTU” treneris Darius Talačka.

Statistika

Alytaus “Varsa-Stronglasas”: Žygimantas Micevičius – 8, Deivas Eidukonis – 7, Tautvydas Petrušauskas – 6, Nedas Buronko – 5, Gintautas Adamkevičius – 4, Mindaugas Sladkevičius ir Šarūnas Krisiulevičius – po 2, Remigijus Čepulis – 1.

“Kauno Ąžuolas-KTU”: Deividas Jovaišas – 13, Vilius Juozaitis – 10, Arminas Stankūnas – 5, Karolis Jankauskas – 4, Algirdas Lazauskas – 2, Lukas Sutkus ir Mindaugas Urbas – po 1.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks lapkričio 3-4 dienomis. Šeštadienį Alytaus “Varsa-Stronglasas” namuose priims Vilniaus “VHC Šviesą”, HC “Vilnius” namuose priims Klaipėdos “Dragūną”, o Šiaulių “SM Dubysa” namuose žais su Panevėžio “KKSC Grifu”. Sekmadienį „Kauno Ąžuolas-KTU“ namų aikštelėje Garliavoje susikaus su Kauno „Granitu-Kariu“.