Antrasis turas prasidėjo VHC “Šviesos” pergale namuose

vhc-sviesa-e1494854374284Antrasis „Vivus.lt“ rankinio lygos turas startavo rungtynėmis sostinėje, kur pirmjame ture Varėnoje vargusi VHC „Šviesa“ priėmė svečius iš Šiaulių – SM „Dubysos Gubernijos“ rankininkus. Šeimininkai šįkart jau žaidė užtikrintai ir pasiekė jau antrąją pergalę sezono starte. VHC „Šviesa“ varžovus iš Šiaulių įveikė rezultatu 27:20 (15:9). Tai buvo jau antrasis Šiaulių „SM Dubysos – Gubernijos“ pralaimėjimas iš eilės.

Nerezultyvi susitikimo pradžia buvo kiek palankesnė Šiaulių rankininkams, kurie neleido „Šviesai“ žaisti savo greito žaidimo puolime, tačiau patys šiauliečiai rezultatyviomis atakomis atsakyti taip pat nepajėgė. Įpusėjus pirmajam rungtynių kėliniui „Šviesa“ jau buvo susikūrusi sau 3 įvarčių pranašumą (6:3). Antroje pirmo kėlinio pusėje tą susikurtą pranašumą vilniečiams pavyko padvigubinti ir į ilgąją pertrauką jie išėjo pirmaudami 15:9.

Jau nuo antrojo kėlinio pradžios VHC „Šviesa“ sudėliojo visus taškus šios dienos rungtynėse. Prabėgus 5 minutėms antrajame kėlinyje vilniečių persvara siekė jau 9 įvarčius (19:10). Per likusį rungtynių laiką Šiaulių klubas savo varžovams tolti nebeleido ir savąjį atsilikimą netgi šiek tiek sumažino, tačiau sugrįžti į kovą dėl pergalės jie jau nebepajėgė. Rungtynes Vilniaus ekipa laimėjo 27:20.

Praėjusiame ture Vilniaus VHC „Šviesa“ buvo iškovojusi pergalę prieš Varėnos „Ūlą“, tad ši pergalė dar labiau sutvirtina vilniečių pozicijas pirmenybių starte. Tuo tarpu Šiaulių ekipai sezono startas kolkas klostosi prastai – du pralaimėjimai per dvi pirmąsias rungtynes. Kitame ture VHC „Šviesos“ lauks principinis mūšis su HC „Vilniaus“ rankininkais, o „SM Dubysa – Gubernija“ susitiks su Kauno „Granito – Kario“ ekipa.

Tomas Bernatavičius (VHC „Šviesa“): „Rungtynes vertinam dvejopai. Gerai, jog iškovojom pergalę, o žaidimas, manau, neturėtų tenkinti nei trenerių mūsų pačių žaidėjų. Prieš rungtynes labiausiai akcentavome gynybą, kadangi po pirmųjų rungtynių prieš Varėnos „Ūla“ teko nemažai dėl jos susirūpinti. Gintis šiandien jau pavyko neblogai, tačiau visiškai išsiderino pozicinis puolimas.“

Arūnas Tribė („SM Dubysa – Gubernija): „Rungtynės, manyčiau, buvo tikrai stiprios. Stengėmės daug neatsilikti nuo varžovų rungtynių metu. Po pertraukos akcentavome grįžimą laiku į gynybą. Jeigu reiktų vertinti šias rungtynes dešimtbalėj sistemoj, manau, skirčiau savo komandai šešetą

VHC „Šviesa“: Valdas Drabavičius 9 įv., Karolis Antanavičius 6 įv., Artūras Švilpa 4 įv., Tomas Bernatavičius 3 įv., Rosvaldas Ramunis 2 įv., Laurynas Pacevičius, Julius Šeibokas ir Arijus Čypas po 1 įv.

Šiaulių „SM Dubysa – Gubernija“: Arūnas Tribė 8 įv, Eligijus Baranauskas 5 įv., Egidijus Dambrauskas 3 įv., Ugnius Ivanovas 2 įv., Donatas Stripeika ir Justas Mielenis po 1 įv.