Antrosiose antrojo turo varžybose nugalėjo favoritai

42575355_1875508599171069_1387951692821037056_nTrečiadienį vyko antrojo turo rungtynės tarp Kauno “Granito-Kario” ir Šiaulių “SM Dubysos”. Jos baigėsi nesunkia kauniečių pergale 41:25 (20:10).  O uostamiestyje Klaipėdos “Dragūnas” pirmosiose savo čempionato rungtynėse nugalėjo Panevėžio “Grifą” rezultatu 39:23 (18:12).

Kauno sporto halėje “Granitas” iki pat aštuntos varžybų minutės triuškino Šiaulių komandą “į vienus vartus”. Nors tada “Dubysa” pelnė pirmąjį įvartį ir jau pradėjo kabintis į žaidimą, kauniečiai tempo mažinti neketino. Nors tryliktą minutę rezultatas jau buvo  12:4, tačiau penktą įvartį šiauliečiams pavyko pelnyti tik 21 minutę. Kėlinio pabaiga buvo rezultatyvi, tačiau “Granitas” jau buvo per toli ir antrajame kėlinyje “SM Dubysos” pastangų rezultatui persverti nebeužteko.

“Pirmi įspūdžiai nekokie, tačiau atvykome nepilnos sudėties. Antrasis kėlinys buvo geresnis. Na, o “Granito” komanda, kaip ir praėjusiais metais gali pretenduoti į prizines vietas“, – kalbėjo Šiaulių ekipos treneris Arūnas Balčiūnas.

“Dabar mūsų tikslas yra Europos Iššūkio taurė, tad šiandienos rungtynės buvo tarsi pasiruošimo rungtynės. Visi buvome gerai nusiteikę ir žaidėme savo žaidimą. Šiaulių komanda tikrai gerai žaidžia, ypač gerai jiems sekasi derinys “du prieš du”, – teigė Kauno “Granito-Kario” žaidėjas Karolis Dambrauskas.

Kauno “Granito-Kario” komandoje Paulius Šarkauskas pelnė 9 įvarčius, Karolis Dambrauskas – 8, Karolis Grigas – 7, Marius Kairys – 3, Irmantas Asakavičius, Tadas Bučinskas, Karolis Budrys ir Manvydas Lazauskas po 2

Šiaulių “SM Dubysa”: Aivaras Budrys – 9, Rokas Radavičius  ir Rokas Lesčinskas po 5, Justas Mielenis – 3 ir Karolis Stripeika – 2.

42535658_1875573575831238_3699396726663151616_nKlaipėdoje rungtynės klostėsi ne taip lengvai, Panevėžio komanda vis “kvėpavo” rankinio lygos čempionams į nugarą. Pirmąjį kėlinį komandas skyrė 3-6 įvarčiai. Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai spurtavo 45 minutę ir nepaliko svečiams didesnių lūkesčių.

“Rezultatas atrodo neblogas, bet kol kas žaidime nerandame savęs ir iki tikrojo “Dragūno” žaidimo yra labai toli. Teks šlifuoti trūkumus per treniruotes. Galima sakyti, kad šiandienos rungtynės buvo tarsi treniruotė prieš šeštadienį laukiančias Baltijos rankinio lygos rungtynes. Šiandien bandėme įvairius derinius, kuriuos planuojame panaudoti šeštadienį. Daug kas nepavyko, bet dar turime keletą dienų, bandysime tobulinti žaidimą”, – komentavo “Dragūno” žaidimui vadovavęs Gintaras Cibulskis.

“Rezultatas iki keturiasdešimtos minutės mane tenkino, bet jaunimas jėgomis neprilygsta “Dragūnui”, todėl galutinis rezultatas ne toks, kokio tikėjausi. Suprantu, kad mes neįveiksime nei “Šviesos”, nei “Dragūno”, mūsų varžovai labiau bus antros turnyrinės lentelės pusės komandos. Komandai trūksta susižaidimo, nes aukščiausia lyga ir pirma lyga skiriasi kaip diena ir naktis. Tempas, greitis yra visai kitokie – net po įmesto įvarčio nespėjame grįžti į gynybą ir gauname įvartį po greitos atakos. To mums dar reikia išmokti, mes dar tokie lėtapėdžiai vėžliai. Tačiau mane džiugina jaunimo kovingumas. Jie daro klaidų, trūksta patirties, bet keturiasdešimtą minutę nuo “Dragūno”, nuo čempionų, atsilikome tik keturiais įvarčiais. Šaunu”, – savo auklėtinių žaidimą komentavo Panevėžio komandos treneris Mindaugas Vėta.

Klaipėdos “Dragūnas”: Laurynas Simonavičius ir Gabrielius Virbauskas – po 7 įvarčius, Alain Romeo Eyebe II – 6, Karolis Bliuvas – 5, Deividas Virbauskas – 4, Karolis Stropus – 3, Lukas Juškėnas ir Modestas Vaitekūnas – po 2, Arvydas Bučius, Mykolas Lapiniauskas ir Lukas Simėnas – po 1 įvartį.

Panevėžio “Grifas”: Mindaugas Impolis – 5 įvarčiai, Justas Totūraitis, Marius Gvergždys, Erikas Vilkoicis – po 4, Gytis Naudžiūnas, Vladas Tomkevičius, Ignas Storukas – po 2 įvarčius.

Sekančios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks jau šį šeštadienį 14 val. Vilniuje tarp HC „Vilniaus“ – RK “Kauno Ąžuolo – KTU” komandų.