Baltijos rankinio lygos finalo dalyviai grįš į Lietuvos čempionato dvikovas

Savaitgalį Klaipėdoje praūžusiose BHL finalo ketverto kovose dalyvavo net trys cempLietuvos komandos. Čempionais tapo Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai, antrąją vietą iškovojo Vilniaus VHC „Šviesa“, o ketvirtoje liko Alytaus „Varsos-Stronglaso“ rankininkai.

Nors kovos buvo įtemptos, BHL finalo ketverto dalyviams ilsėtis nėra kada, nes jau šį trečiadienį grįžta LRL atkrintamosios kovos.

Klaipėdos „Dragūnas“ namuose priims Šiaulių „SC Dubysa“ rankininkus,  VHC „Šviesa“ susigrums su HC „Utena“, o Alytaus „Varsa-Stronglasas“ – su Panevėžio „SC-RSSG-Grifu“.

Neaiškus likimas yra tarp turnyro lentelės viduryje esančių Kauno „Granito-Kario“ ir Vilniaus HC „Vilnius“ akistatos. Trečiadienio komandų susitikimas buvo nukeltas dėl koronaviruso atvejų Kauno komandoje.

„Sezonas buvo su pertraukomis. Tačiau tokiomis sąlygomis, kokiomis buvo įmanoma, sezonas pavyko labai gerai. Komandos vienos kitų laukė geranoriškai, jei kurioje nors buvo koronaviruso atvejų, klubai padėjo vieni kitiems. Todėl net esant tokiai epidemiologinei situacijai pavyko užbaigti reguliarųjį sezoną tuo laiku, kuriuo ir planavome jį baigti“, – pasidžiaugė LRL direktorius Edmundas Toliušis.

Čempionato lentelė