“Dragūnas” užsitikrino reguliariojo sezono nugalėtojų vardą

DRA-VAR3Nepriklausomybės atkūrimo dieną Lietuvos rankinio lygoje vyko vienerios rungtynės. Namuose žaidęs Klaipėdos “Dragūnas” po sunkios kovos išplėšė pergalę iš Alytaus “Varsos-Stronglaso” rankų ir taip užsitikrino sau reguliariojo sezono nugalėtojų vardą. Rungtynės baigėsi rezultatu 32:29 (14:16).

Prieš rungtynes nuskambėjęs himnas dzūkus nuteikė rimtai. Pirmame kėlinyje jie įklampino “Dragūno” puolimą ir greitai atitolo 4 įvarčiais (1:2, 4:8). Nors pirmojo kėlinio metu klaipėdiečiams pavyko išlyginti rezultatą (8:8), tačiau viso kėlinio metu dominavo dzūkai. Kėlinys baigėsi alytiškių persvara 14:16.

Antrajame kėlinyje “Dragūnas” persvėrė rezultatą į savo pusę ir išlaikė persvarą iki pat pabaigos  (14:18, 17:20, 22:21, 28:24). Rungtynės baigėsi rezultatu 32:29.

“Antrajame kėlinyje priešininkai susistatė gerą gynybą, kurią buvo labai sunku pramušti. Dėl to sekė klaidos, psichologinis nusiteikimas ir rezultatas yra toks, kokį turime”, – neslėpė Alytaus “Varsos-Stronglaso” vartininkas Rokas Kubilevičius.

“Šiandien turėjome du tikslus: užsitikrinti pirmą turnyro lentelės vietą ir pasiruošti šeštadienio kovoms. Tas užsitikrinimas lyg ir pavyko, tačiau žaidimą labai reikia šlifuoti, ypač prieš savaitgalio kovą su Polvos “Serviti”. Jei laimėsime, užsitikrinsime vietą finaliniame Baltijos lygos ketverte, o tai mums – labai didelis pasiekimas”, – komandos tikslus įvardijo Klaipėdos “Dragūno” žaidėjas Benas Butkus.

Klaipėdos “Dragūnas”: Gabrielius Virbauskas – 8, Benas Butkus – 7, Laurynas Simonavičius – 6, Lukas Simėnas ir Tomas Valentukevičius – po 3, Orestas Biknius – 1.

Alytaus “Varsa-Stronglasas”: Nedas Buronko – 10, Gintautas Adamkevičius – 6, Remigijus Čepulis – 4, Irmantas Asakavičius – 3, Rokas Lastauskas ir Arnas Lubauskas – po 2, Aurelijus Sabonis ir Žygimantas Micevičius – po 1.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks šį šeštadienį – kovo 14 d. Tuomet Panevėžyje  “KKSC-RSSG-Grifas” priims “Kauno Ąžuolą-KTU”, o HC “Vilnius” priims Šiaulių “Dubysą”.