„Dragūnas“ 22 įvarčių skirtumu sutriuškino uteniškius

Lietuvos „Vivus.lt rankinio lygos“ čempionate dar vienas itin rezultatyvias rungtynes sužaidė penkiskart Lietuvos čempionas Klaipėdos „Dragūnas“. Šįkart Artūro Juškėno auklėtiniai Utenoje net 22 įvarčių skirtumu – 43:21 (20:10) sutriuškino vietos HC „Utena“ ekipą.

Pajūrio atstovai jau dešimtą dvikovos minutę pirmavo 8:2, o dar po tiek pat laiko trūktelėjo į priekį ir 11 įvarčių skirtumu – 16:5.

49 rungtynių minutę komandas skyrė 15 įvarčių – 18:33, tačiau netrukus dragūniečiai įmetė 7 įvarčius be atsako (40:19) ir tiesiog varė į neviltį Utenos rankinio sirgalius.

„Dragūną“ į pergalę vedė po 8 įvarčius įmetę Edvinas Vorobjovas (4 iš 7 m) ir Igoris Kopišinskis, 7 pridėjo Jonas Geryba, 5 – Šarūnas Ugianskis.

Iš Utenos komandos išsiskyrė 9 įvarčius (1 iš 7 m) įmetės Arūnas Urbonas, 4 – Andrius Katinas, 3 – Marius Deveikis.

Arūnas Urbonas (rezultatyviausias HC „Utena“ žaidėjas): „Visų pirma norėčiau atsiprašyti žiūrovų už tokį kraupų rezultatą. Kai nesumeti tiek laisvų metimų, negalima galvoti net apie garbingą pasipriešinimą, jau net nekalbu apie pergalę.“

Šarūnas Ugianskis (Klaipėdos „Dragūno“ žaidėjas): „Šios rungtynės mums sunkumų nesukėlė, galima sakyti, kad tai buvo lyg lengva treniruotė ir tiek.“

„Dragūnas“ su 20 taškų (10 pergalių, 1 pralaimėjimas) Lietuvos „Vivus.lt rankinio lygos“ čempionate užima antrąją vietą, uteniškiai su 3 taškais (1 pergalė, 1 lygiosios, 10 pralaimėjimų) žengia priešpaskutiniai – devinti.