Dzūkai įšoko į pusfinalio traukinį

55914151_2134866596568600_7789432144920576000_oTrečiadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko paskutinės ketvirtfinalio rungtynės tarp “Kauno Ąžuolo-KTU” ir Alytaus “Varsos-Stronglaso”. Jos nulėmė, kam sezonas jau baigėsi, o kas tęs kovą dėl medalių.

Abi komandos turėjo iškovojusios po tašką ir yra principiniai varžovai. Pernai iš pusfinalio traukinio “Varsą-Stronglasą” po pratęsimo išmetė būtent “Kauno Ąžuolo-KTU” rankininkai. Tad rungtynėse abi komandos kovojo iki paskutinės minutės. Dzūkai užtikrintai laimėjo rezultatu 33:27 (19:13).

Pirmo kėlinio pradžioje dzūkai parodė, kad yra nusiteikę laimėti ir pirmosiomis minutėmis susikūrė ir vėliau išlaikė 3 įvarčių persvarą (1:4, 6:9, 8:11). Tačiau alytiškiams to neužteko ir kėlinį jie užbaigė būdami jau 6 įvarčiais priekyje  – 19:13.

Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai demonstravo apylygę kovą, tačiau to neužteko norint ištirpdyti 6­ įvarčių skirtumą. Visą kėlinį komandas skyrė 5-7 įvarčiai. Rungtynės baigėsi užtikrinta Alytaus “Varsos-Stronglaso” pergale.

“Su tiek neįmestų metimų tokiose rungtynėse išlošti turbūt neįmanoma, kokie geri bebūtume. Tiek Alytus, tiek mes buvome nusiteikę, bet blogi sprendimai ar sprendimų nebuvimas gynyboje nulėmė rezultatą”, – rungtynių eigą reziumavo “Kauno Ažuolo-KTU” vyr. treneris Darius Talačka.

“Esu labai patenkintas komanda ir jos kovingumu. Įrodėme, kad mes pajėgūs kovoti prieš stiprią komandą. Pernai pralaimėjome prieš juos, tad šiemet galime laikyti save žingsniu priekyje ir teisingame kelyje. Bandysime sukurti kovą mūsų Lietuvos grandams”, – komandos patekimu į pusfinalį džiaugėsi Alytaus “Varsos-Stronglaso” vyr. treneris Egidijus Petkevičius.

“Kauno Ąžuolas-KTU”: Deividas Jovaišas ir Arminas Stankūnas – po 7, Vilius Juozaitis – 4, Karolis Jankauskas ir Edvinas Balčiūnas – po 3, Kristupas Kručas – 2, Aurimas Balčiūnas – 1.

Alytaus “Varsa-Stronglasas”: Nedas Buronko ir Deivas Eidukonis – po 8, Žygimantas Micevičius ir Šarūnas Krisiulevičius – po 5, Rokas Lastauskas – 4, Gintautas Adamkevičius, Remigijus Čepulis ir Tautvydas Petrušauskas – po 1.

Po šių rungtynių galutinai paaiškėjo pusfinalio kovų poros. Alytaus “Varsa-Stronglasas” dėl vietos finale kovos su  Klaipėdos “Dragūnu”, o Vilniaus VHC “Šviesa” sugrums su Kauno ”Granitu-Kariu”. Pusfinalių susitikimai prasidės balandžio 24 dieną, bus kovojama iki dviejų pergalių.