Dzūkijos derbyje pranašesni buvo alytiškiai

„Vivus.lt“ rankinio lygoje šeštadienį sužaistos vienerios rungtynės. Dzūkijos derbyje santykius tarpusavyje aiškinosi Alytaus „Varsa – Stronglasas“ bei Varėnos „Ūla“.

aurelijus sabonis

Namuose žaidusi Alytaus komanda itin rezultatyvi buvo pirmajame rungtynių kėlinyje. Daugiausiai kieta ir gera gynyba garsėjantis „Varsos – Stronglaso“ klubas šįkart savo varžovus pranoko būtent puolime. Per pirmąjį kėlinį alytiškiai kamuolį į varžovų vartus pasiuntė net 20 kartų ir į pertrauką ilsėtis išėjo pirmaudami 20:12.

Antrajame kėlinyje Varėnos rankininkai intrigos sugrąžinti jau neįstengė. Pakiliai žaidžiantys Alytaus rankininkai per antrąjį kėlinį dar labiau padidino savąją persvarą ir pergalę šventė 39:25.

Praėjusių metų vicečempionai iš Alytaus šiuo metu turi iškovoję 7 pergales ir užima ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje. Varėnos „Ūla“ pergalių kol kas iškovojusi dar neturi ir vienintelį tašką gavo kuomet lygiosiomis sužaidė su „Utena“. Būtent su Utenos rankininkais varėniškiai dalinasi  8-9 vietas turnyrinėje lentelėje.

Varėnos „Ūla“ žaidėjas Justas Lynikas:   „Rungtynėse mūsų komandos uždavinys buvo gynyba. Kadangi Alytaus rankininkai demonstruoja gražų žaidimą, mes norėjome apsiginti nuo atakų ir greitomis kontratakomis užpulti varžovą. Ne viską pavyko įgyvendinti, tad yra kur tobulėti.“

Alytaus „Varsos- Stronglaso“  komandos  vyr. treneris Eugenijus Gimbutas: „Rungtynės buvo šiek tiek lengvesnės negu trečiadienį su praeitų metų čempionais iš Klaipėdos. Džiaugiamės, kad laimėjome Dzūkijos derbį ir svarbiausia, jog aikštelėje ilgesnį laiką galėjo pabūti komandos jaunoji pamaina, kurie tobulino savo įgūdžius.“

„Varsa – Stronglasas“: Aurelijus Sabonis 12, Irmantas Asakavičius 7, Nedas Buronko ir Rokas Lastauskas po 5, Gintautas Adamkevičius 4, Tautvydas Petrušauskas 3, Žygimantas Micevičius 2, Dovydas Čepulis 1.

„Ūla“:  Justas Lynikas 8, Kęstutis Ikasala 7, Rimantas Paleivičius 4, Rolandas Bliznevič 2, Tomas Valentukevičius, Donatas Leknickas, Taurintas Markiavičius ir Lukas Sužiedėlis po 1.