Dzūkų pergalę Utenoje aptemdė trauma

IMG_3764

IMG_3764Penktadienio vakarą Lietuvos rankinio lygoje vyko vienerios rungtynės. HC “Utena” namuose pralaimėjo Alytaus “Varsai-Stronglasui” – rungtynės baigėsi rezultatu 22:44 (15:26).

Dar nė vienos pergalės neiškovojusiai Utenos komandai dzūkai nebuvo parankus priešininkas. Kėliniui neįpusėjus komandas jau skyrė nemaža įvarčių persvara – 4:8, 7:14.

Komandas kurį laiką skyrė 7 įvarčiai, bet kėlinio laikui einant į pabaigą dzūkai sužaidė sėkmingą atkarpą ir užbaigė kėlinį rezultatu 15:26.

Paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis HC “Utena” žaidėjas Nojus Čerškus persistengė gynyboje ir užsidirbo raudoną kortelę priešininkų komandos žaidėją Žygimantą Micevičių pasiuntęs į ligoninę. Pirminiais duomenimis, Ž. Micevičiui sužeista alkūnė.

Namų aikštelėje susirinkusių sirgalių Utenos rankininkams nepavyko pradžiuginti ir antrąjį kėlinį. Kurį laiką atlaikę dzūkų spaudimą jie nesugebėjo sumažinti 11 įvarčių atsilikimo, o svečiai sparčiai atotrūkį didino toliau (20:31, 22:26, 24:38). Paskutines 7 kėlinio minutes įvarčius metė tik “Varsos” rankininkai, užbaigę rungtynes dviženkle persvara – 22:44.

“Kadangi šiandien trūko daug žaidėjų, namuose žaidėme nepilna sudėtimi. Puolime visiškai nieko nesumetėme. Priešininkų vartininkas atlaikė daug įvarčių, neapsigynėme. Tikrai dar turime labai tobulėti. Pritrūko ir sėkmės, ir asmeninių sprendimų. Norėčiau labai pagirti mūsų komandos vartininką, kuris šiandien pasirodė labai puikiai, atlaikė labai daug įvarčių”, – po rungtyniu teigė HC “Utena” žaidėjas Justas Daujotis.

“Laimėjom. Kaip ir gerai, bet buvo tikslas, kad žaistų visi žaidėjai. Šitas tikslas buvo pasiektas. Planavome būti be traumų, bet šitas liko neįgyvendintas. Praradome savo svarbiausia žaidėją, turbūt ilgam laikui. Tikimės, kad viskas bus gerai ir būsim vėl visi kartu”, – po rungtynių nuoskaudos neslėpė Alytaus “Varsos-Stronglaso” treneris Egidijus Petkevičius.

HC “Utena”:  Arūnas Urbonas – 10, Eimantas Sinkevičius – 7, Mantas Zabulis ir Aurimas Katinas – po 2, Kęstutis Klimanskas, Kasparas Ubeika ir Justas Daujotis – po 1.

Alytaus “Varsa-Stronglasas”: Tautvydas Petrušauskas – 8, Žygimantas Micevičius ir Nedas Buronko – po 7, Mindaugas Sladkevičius – 5, Arnas Lubauskas – 4, Rokas Lastauskas ir Simonas Babarskas – po 3, Gintautas Adamkevičius ir Ridas Čeginskas – po 2, Irmantas Asakavičius, Tomas Straigys ir Edvinas Grėbliūnas – po 1.

Artimiausios ir paskutinės pirmojo čempionato rato rungtynės vyks rytoj, šeštadienį. Šiauliuose “SC Dubysa” priims RK “Kauno Ąžuolą-KTU”.