Finalo serija baigsis Klaipėdoje?

Trečiadienį Klaipėdoje į trečią mūšį Vivus.lt rankinio lygos finalo serijoje stoja Klaipėdos „Dragūnas“ ir Vilnius „Šviesa“. Po pirmųjų dviejų rungtynių 2:0 pirmauja klaipėdiečiai, tad tai gali būti paskutinysis šio sezono akcentas.

Gegužės 16 d.

Klaipėdos „Dragūnas“ – Vilniaus „Šviesa“

Neptūno sporto salė 19:00

dragis2Pirmose dvejose rungtynėse uostamiesčio ekipai pavyko iškovoti dvi, bet labai skirtingas pergales. Jei pirmosiose rungtynėse kvepėjo Vilniaus klubo staigmena ir viskas sprendėsi pratęsimo metu (34:31), tai antrosiose užfiksuotas galutinis rezultatas 29:27 neatspindi rungtynių eigos. Visą antrąjį kėlinį „Dragūnas“ kontroliavo rungtynių eigą ir tik jų pabaigoje „Šviesa“ pasivijo, tačiau realios galimybės išplėšti bent pratęsimą neturėjo. Esant tokiai situacijai serijoje, būsimų rungtynių šeimininkai pernelyg didelės įtampos nejaus. Noras kuo greičiau pabaigti sezoną bus papildomas motyvatorius. Įvairias „bangas“ ne tik šioje serijoje, bet ir visos sezono metu sėkmingai įveikiantis „Dragūnas“ akivaizdus ateinančių rungtynių favoritas.

Vis tik vilniečiai atvyks kautis. Pirmosiose rungtynėse trūko labai nedaug, o antrosiose pavyko atsilikimą nuo 9 įvarčių, sumažinti iki 2. Visa tai puikiai iliustruoja jų charakterį – tai kovotojų ekipa. Kartais pritrūksta geresnių sprendimų, teisingų situacijų įvertinimų ar meistriškumo, bet ne noro kautis. Iškovoti bent vieną pergalę šioje serijoje potencialo „Šviesa“ tikrai turi. Kol kas varžovų ekipoje puolime žiba Laurynas Palevičius ir Lukas Vanagas. Koncentruotis vien į šiuos žaidėjus būtų klaida, nes varžovai nesunkiai atras naujus lyderius. Vis tik šią situaciją spręsti reikia. Vilniečių puolimo arsenalas kiek mažesnis, tačiau taip pat grėsmingas. Sėkmingai į žaidimą įsiliejus ne tik nominaliems lyderiams, bet ir kitiems ekipos žaidėjams, gali tikėtis pergalės. Žaidžiant su klaipėdiečiais tai lengva nebus. Mūsų prognozė – „Dragūnas“ pabaigs finalo seriją namuose.

Prognozė: 75:25