Garliavoje – finalo vertas Vilniaus ir Kauno komandų mūšis

51783118_2064954250226502_3984808783929933824_nŠiandien Lietuvos rankinio lygoje vyko kone finalo verta dvikova. Namų aikštelėje “Kauno Ąžuolas-KTU” po įtemptos kovos turėjo pripažinti Vilniaus VHC “Šviesa” pranašumą – rungtynės baigėsi rezultatu 27:28 (16:15) svečių naudai.

Jau nuo pat pirmųjų kėlinio minučių buvo aišku – susisitiko vienas kito verti varžovai. Kėlinį pradėjo ir žingsneliu priekyje buvo svečiai iš sostinės – beveik visą kėlinį komandas skyrė 2 įvarčiai. Tačiau bėgant paskutinėms kėlinio minutėms kauniečiai pradėjo tirpdyti šią persvarą ir paskutinę kėlinio minutę persvėrė rezultatą į savo pusę – 16:15.

Antroje rungtynių pusėje kauniečiai išlaikė žaidimo tempą ir padidino savo persvarą iki 3 įvarčių (21:18). Tačiau “Šviesa” pasistengė, kad kėlinio viduryje švieslentė vėl rodytų lygiąsias (22:22). Lygi kova tęsėsi iki paskutinės kėlinio minutės, kai vilniečiai persvėrė rezultatą ir minimalią persvarą išlaikė iki finalinės sirenos (27:28).

“Kaip ir tikėtasi – rungtynės sunkios, nors ir pralaimėtos. Nesusitvarkėme su savo uždaviniais. Nesugebėjome apsiginti, o puolimas sušlubavo iškritus Arminui Stankūnui. Na, ir, žinoma, pritrūko sėkmės”, – neslėpė RK “Kauno Ąžuolas-KTU” vyr. treneris Darius Talačka.

“Sunkios rungtynės. Norėjome po savaitgalio reabilituotis. Pavyko ne iki galo, bet džiaugiuosi, kad sėkmė šypsojosi mums. Antrajame kėlinyje turėjome geriau dirbti gynyboje ir visame žaidime turėjome geriau realizuoti metimus. Tada jokių problemų nebūtų kilę”, –  pergale džiaugėsi Vilniaus VHC “Šviesa” vyr. treneris Raimondas Maldžius.

RK “Kauno Ąžuolas-KTU”: Vilius Juozaitis – 6, Arminas Stankūnas ir Mantas Sturonas – po 5, Karolis Jankauskas ir Aurimas Balčiūnas – po 4, Lukas Sutkus – 2, Edvinas Balčiūnas – 1.

VHC “Šviesa”: Karolis Antanavičius – 11, Valdas Drabavičius – 5, Artūras Švilpa, Jovydas Jurašius ir Šarūnas Ugianskis – po 3, Karolis Antonovičius – 2, Žygimantas Sinkevičius – 1.