„Grifas“ sirgaliams padovanojo pergalę

gri-ute3Į Lietuvos rankinio lygos čempionato traukinį spėjęs įšokti Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“ namuose įveikė HC „Uteną“ rezultatu 35:24 (14:9).

Panevėžiečiai nuo rungtynių pradžios švilpuko greitai susirinko saugią persvarą prieš uteniškius (3:1, 7:2, 10:3). Kėlinio laikui einant į pabaigą uteniškiai pradėjo mažinti skirtumą, tačiau išlyginti rezultato nepavyko. Pirmasis kėlinys baigėsi panevėžiečiams pirmaujant rezultatu 14:9.

Antrajame kėlinyje „Utenos“ rankininkai žaidė aktyviau, tačiau arčiau nei 6 įvarčiais pasivyti aikštelės šeimininkų nepavyko (16:10, 18:12). Netrukus „Grifas“ atotrūkį pradėjo pamažu didinti (26:19, 29:20, 33:32). Rungtynės baigėsi rezultatu 35:24.

„Šiandienos rungtynes vertinu dviprasmiškai. Jos buvo klampios, banguotos. Žaidimui namų aikštelėje stengėmės leisti žaisti visiems žaidėjams. Tad, nors pasiekėme pergalę, tačiau pradedančiųjų žaidėjų klaidos kitose rungtynėse mums gali atsirūgti. Stengsimės, kad taip nenutiktų“, – pergale, bet ne žaidimo kokybe pasidžiaugė Panevėžio „Grifo“ treneris Mindaugas Vėta.

„Rungtynes vertinu neblogai. Pralaimėjome nemažu skirtumu, tačiau mūsų klaidų jau mažėjo. Žaidėme banguotai. Klaidų buvo daug ir tai leido Panevėžio komandai atitolti. Bet kokiu atveju – vertinu neblogai“, – pozityvus po rungtynių išliko HC „Utena“ žaidėjas Ernestas Nikitinas.

Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“: Egidijus Narakas  ir Evaldas Vėta – po 6, Žilvinas Maslauskas ir Erikas Vilkoicis – po 4, Eligijus Povilionis ir Mindaugas Barzdenis – po 3, Ąžuolas Adomonis, Gabrielius Čekanauskas, Žygimantas Ridikas ir Mindaugas Rutkauskas – po 2, Amandas Šarkanas – 1.

HC „Utena“: Ernestas Nikitinas – 6, Kęstutis Klimanskas ir Kasparas Ubeika – po 4, Mantas Zabulis ir Justas Daujotis – po 3, Dovydas Vitkus – 2, Karolis Ubeika ir Justinas Nikitinas – po 1.

Artimiausios LRL rungtynės vyks ateinantį šeštadienį, spalio 3 dieną. Tądien vyks net 4 kovos. „Vilnius“ priims Klaipėdos „Dragūną“, Alytaus „Varsa-Stronglasas“ susigrums su „Utena“, Kauno „Granitas-Karys“ priims šiauliečius „Dubysą“, o Panevėžio „Grifas“ mes iššūkį „Šviesai“.