„Grifas“ vilniečiams parodė nagus

DSC_8375Šeštadienį rankinio lygoje VHC „Šviesa“ po sudėtingos kovos įstengė laimėti prieš turnyro lentelės apačioje esantį Panevėžio „SC-RSSG-Grifą“. Rungtynės baigėsi rezultatu 41:33 (17:17).

Nors galėjo atrodyti, kad aikštelės šeimininkai turėtų greitai susikrauti saugią įvarčių persvarą ir perimti žaidimo iniciatyvą, šįkart viskas buvo kitaip. Didžiąją kėlinio dalį rezultatas buvo lygus (7:7, 13:13, 15:15). Nors „Grifas“  pirmąjį kėlinį galėjo užbaigti pirmaudamas, tačiau paskutinę minutę vilniečiai išlygino rezultatą (17:17).

Tik prabėgus antrojo kėlinio pirmoms dešimt minučių „Šviesa“ įstengė persverti rezultatą savo pusėn ir saugiai padidinti šią persvarą (25:23, 31:24, 37:27). Nors panevėžiečiai ir bandė sumažinti šį atotrūkį, tačiau kėlinio laiko tam neužteko. Rungtynės baigėsi rezultatu 41:33.

„Tikslas buvo pergalė. Tačiau pirmame kėlinyje žaidimo geru nepavadinčiau, nepavyko sustyguoti žaidimo. Nei gynybos, nei puolimo. Jų atakos visos baigdavosi įvarčiais. Tai tik vienu metu antrame kėlinyje sužaidėme geresnę atkarpą. Vienintelis šių rungtynių pliusas – pergalė“, – neslėpė Vilniaus VHC „Šviesos“ žaidėjas Artūras Švilpa.

„Tikslai buvo nepraleisti per daug įvarčių, dirbti gynyboje ir neįsivelti į labai greitą žaidimą. Gerai sužaidėme, ypač pirmąjį kėlinį, nors, manau, galėjome dar keliais įvarčiais daugiau turėti. Manau, geriau, nei patys tikėjomės. Antrame kėlinyje jie persvėrė rezultatą dėl to, kad yra fiziškai stipresni ir galėjo žaisti greitą žaidimą. Komandos žaidimą vertinu aštuonetu“, – pozityvus išliko Panevėžio „Grifo“ žaidėjas Danielius Kairys.

Vilniaus VHC “Šviesa”: Artūras Švilpa ir Karolis Bliuvas –  po 7, Valdas Drabavičius ir Karolis Antanavičius – po 5, Taurintas Markiavičius ir Šarūnas Ugianskis – po 4, Laurynas Palevičius – 3, Tadas Rasakevičius, Rosvaldas Ramunis, Ignas Jonuška, Domantas Pukas, Skirmantas Plėta ir Eimantas Sinkevičius – po 1.

Panevėžio “SC-RSSG-Grifas”: Egidijus Narakas – 10, Danielius Kairys – 7, Titas Janušonis, Mindaugas Barzdenis ir Evaldas Vėta – po 4, Edvinas Šakalys – 2, Amandas Šarkanas ir Ąžuolas Adamonis – po 1.

Artimiausios LRL rungtynės suplanuotos ateinantį šeštadienį. Klaipėdos „Dragūnas“ turėtų susigrumti su „Vilniumi“, „Utena“ – su Alytaus „Varsa-Stronglasu“ ir Šiaulių „SC Dubysa“ su Kauno „Granitu-Kariu“. Dėl galimų pasikeitimų sekite LRL tvarkaraštį, o rungtynes stebėkite LRL Youtube kanale.