HC “Utena” rankinio sezoną baigs pirmieji

GRA-UTE3Antradienį buvo sužaistos vienerios Lietuvos rankinio lygos rungtynės. Namuose rungtyniavęs Kauno “Granitas-Karys” nepasigailėjo čempionato autsaiderių Utenos rankininkų, nugalėjęs juos rezultatu 43:26 (21:6).

Žaidimą nuo pat pirmųjų minučių kontroliavo “Granitas-Karys”. Skirtumas tarp komandų greitai tapo dvigubas ir toks liko didžiąją kėlinio dalį (4:2, 10:5, 14:7). Pirmojo kėlinio pabaigoje kauniečiai spurtavo ir užbaigė kėlinį rezultatu 21:9.

Antrajame kėlinyje uteniškiai bandė pavyti priešininkus, tačiau arčiau nei 9 įvarčiais nepriartėjo (26:16, 28:19, 32:23). Rungtynių pabaigą kauniečiai vėl sužaidė stipriau ir laimėjo 17 įvarčių persvara – 43:26.

“Tikėjomės geresnio rezultato, akcentavome greitą varžovo puolimą, tačiau to nepavyko sustabdyti. Jei reikėtų išskirti priešininkų žaidėją, galėčiau išskirti vartininką, kuris sustabdė daug gerų metimų. Kitos rungtynės mums bus paskutinės šiame sezone, bandysime pabaigti jas gražiai”, – neslėpė HC “Utena” žaidėjas Andrius Katinas.

“Sužaidžiau antras geriausias rungtynes šį sezoną. Pirmame kėlinyje viskas buvo gerai. Antrame, deja, prasidėjo klaidos. Pagrindinis tikslas buvo pasikartoti derinius prieš atkrintamąsias. Bet kokiu atveju rungtynes vertinu gerai”, – žaidimo eigą ir komandos tikslus pabrėžė Kauno “Granito-Kario” žaidėjas Saulius Vaškelis.

Šį sezoną nė vienų rungtynių nelaimėjusiems Utenos rankininkams artimiausios rungtynės su Alytaus “Varsa-Stronglasu” jau bus paskutinės. Net laimėjus ir gavus 2 taškus, jų neužtektų pakilti iš devintosios LRL turnyro lentelės vietos.

Kauno “Granitas-Karys”: Modestas Štarolis – 9, Paulius Šarkauskas – 7, Marijus Gudeika – 6, Marius Kairys – 5, Karolis Grigas – 4, Dovydas Kuodys, Saulius Vaškelis – po 3, Martynas Giedraitis ir Karolis Dambrauskas, Vladas Tomkevičius ir Paulius Zėringis – po 1.

HC “Utena”: Arūnas Urbonas –  9, Eimantas Sinkevičius – 7, Mantas Zabulis – 4, Pijus Jakimavičius – 2, Karolis Ubeika, Andrius Katinas, Kęstutis Klimanskas ir Dovydas Vitkus – po 1.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks trečiadienį, kovo 11 dieną, – Klaipėdoje “Dragūnas” priims Alytaus “Varsą-Stronglasą”. Rungtynių pradžia – 14 valandą.