HC “Vilnius” svečiuose įveikė SC “Dubysą”

DUB-asocŠeštadienį rankinio lygoje vyko tik vienos rungtynės – HC “Vilnius” Šiauliuose įveikė SC “Dubysą” rezultatu 40:25 (20:12).

Rungtynės buvo apylygės, apie 5 minutes. Tuomet vilniečiai sužaidė  sėkmingą atkarpą 5:0 ir taip sukomplikavo situaciją aikštelės šeimininkams (2:1, 5:3, 11:5). Antroje kėlinio pusėje abi komandos žaidė vėl panašiai, tačiau 6 įvarčių persvarą “Vilniaus” rankininkai padidino iki 8 ir užbaigė pirmą kėlinį (20:12).

Antrasis kėlinys prasidėjo panašiai, kaips ir pirmasis po kelių įvarčių į abiejų komandų vartus sekė dar viena sėkminga atkarpa 4:0 ir komandas jau skyrė 13 įvarčių (22:13, 28:15). Iki kėlinio pabaigos vilniečiai Šiaulių komandos arčiau nebeprisileido. Rungtynės baigėsi HC “Vilniaus” pergale – 40:25.

“Komandoje šiuo metu turime nemažai traumuotų žaidėjų, todėl į aikštę keliavo mūsų jaunimas. Gaila, kad nepavyko priešininkams duoti rimtos kovos, daug kartų praradome kamuolį ir neatlaikėme greitų jų atakų. Šiandien jie buvo stipresni, sveikiname juos su pergale”, – komandos sudėtį ir žaidimą apibūdino Šiaulių SC “Dubysa” žaidėjas Justas Mielenis.

“Rungtynes vertinu gerai, nuo pat pradžių stengėmės ir žaidėma gerą žaidimą. Pabaigoje kiek sumažinome tempą, bet viskas sumoje gerai. Bėgome, metėme, įmetėme”, – šiandienos žaidimą įvertino HC Vilnius žaidėjas Tautvydas Damašauskas.

Šiaulių SC “Dubysa”: Gedvinas Jocas – 7, Povilas Šalna – 5, Donatas Stripeika – 4, Rokas Zdanavičius ir Aivaras Budrys – po 3, Džiugas Saliamoris – 2, Justas Mielenis – 1.

HC “Vilnius”: Martynas Lapinskas – 9, Martynas Žala – 7, Tautvydas Damašauskas – 5, Evaldas Veida ir Vaidas Drevinskas – po 4, Ignas Valiušis ir Domantas Raudonius – po 3, Federico German Jaime – 2, Robertas Skobas, Mantas Romanas ir Aidas Petronis – po 1.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks gruodžio 10 dieną, tuomet Kauno “Granitas-Karys” LSMU VA salėje priims Panevėžio “KKSC-RSSG Grifą” – rungtynių pradžia 19:30.