Iš favoritų daugiausiai vargo turėjo “Šviesa”

„Vivus.lt“ rankinio lygoje šeštadienį buvo sužaistos trejos 11-ojo turo rungtynės. Visus šiuos susitikimus laimėjo išvykose žaidusios komandos.

ula urbonasKol kas vis dar nekluptelėjusi Lietuvos rankinio lygoje Kauno „Granito – Kario“ ekipa pergalių seriją pratęsė ir Varėnoje. Šiuo metu turnyrinės lentelės dugne esanti Varėnos „Ūlos“ ekipa pasipriešinti kauniečiams pajėgė tik pusę pirmojo kėlinio. Prabėgus 15 minučių Kauno klubo persvara buvo minimali (7:6), tačiau per likusią kėlinio dalį lyderiai susikrovė solidžią 8 įvarčių persvarą (20:12) ir antroji rungtynių dalis tebuvo formalumas. Antrajame kėlinyje uraganiškai puolęs „Granitas – Karys“  savo pranašumą dar labiau padidino ir pergalę šventė rezultatu 44:20.

Kauno-Granitas “Karys” žaidėjas M. Urbonas: “Rungtynių pradžia buvo sunki, galbūt dėl to, jog turime daug sergančių žaidėjų, kurie neatvyko į rungtynes. Tik pirmo kėlinio antroje pusėje pradėjom geriau žaisti. Geresnė gynyba leido kontraatakuoti, o tai ir lėmė pergalę”

Varėnos  “ŪLA” trenerė G. Krapukaitienė ” Susitikimo pradžia buvo nemažai žadanti, įdėta daug pastangų, bet jau pirmo kėlinio antroje pusėje susilpnėjo gynyba.  Daug davė skubėjimas, neišžaistos atakos, skuboti sprendimai ir metimai. Antroje varžybų pusėje įtakos turėjo nuovargis, patyrėm ir traumų. Na, bet padarėm ką galėjom ir žinoma stengėmės”

„Granitas – Karys“: Mindaugas Urbonas 12, Tadas Bučinskas ir Mindaugas Barzdenis po 6, Vaidas Drevinskas, Karolis Grigas ir Marius Kairys po 5.

Varėnos „Ūla“: Kęstutis Ikasala 8, Žalis Kevin ir Taurintas Markiavičius po 3.

siauliai virbauskasDaugiausiai intrigos, kaip ir tikėtasi sulaukta rungtynėse Šiauliuose. Ten šiuo metu ant bangos esanti „Dubysa – Gubernija“ priėmė svečius iš sostinės – VHC „Šviesos“ rankininkus.

Nerezultatyviose ir atkakliose rungtynėse per pirmąjį jų kėlinį nė vienai iš ekipų nepavyko susikurti solidesnės persvaros. Pirmaujanti komanda keitėsi net kelis kartus, o prabėgus 30 minučių priekyje buvo šeimininkai (11:10).

Antrojo kėlinio pradžioje Vilniaus „Šviesa“ sugebėjo spurtuoti ir prabėgus 15 minučių jie jau pirmavo 18:15. Kelių įvarčių pranašumą vilniečiams pavyko išlaikyti iki pat lemiamų rungtynių akimirkų. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes VHC „Šviesos“ persvara jau siekė net 4 įvarčius (24:20) ir nors šeimininkai dar pabandė kilti į lemiamą šturmą jiems atsilikimą pavyko tik sumažinti iki 1 įvarčio. Rungtynes rezultatu 25:24 laimėjo „Šviesa“, kuri po šios pergalės lieka 3-ioje turnyrinės lentelės vietoje. Šiaulių komanda šiuo metu yra šešti, tačiau turi lygiai pergalių su HC „Vilnium“, kurie yra penkti.

VHC „Šviesa“: Tomas Bernatavičius 7, Valdas Drabavičius 6, Artūras Švilpa 5, Karolis Antanavičius 4.

Šiaulių „SM Dubysa – Gubernija“: Deivydas Virbauskas 8, Aivaras Budrys 5, Arminas Milaknis ir Egidijus Baranauskas po 4.

cibulskis ktuUžtikrintą pergalę Garliavoje pasiekė praėjusių metų čempionas Klaipėdos „Dragūnas“. Artūro Juškėno vadovaujama komanda ir antrą kartą šiame sezone įtikinamai nugalėjo lygos debiutantus „KTU“ rankininkus.

Praėjusiame ture netikėtai Alytaus ekipą nugalėję kauniečiai šiandien jau nuo pirmų minučių į priekį paleido savo tituluotus varžovus. Jau per pirmąsias 30 minučių uostamiesčio rankininkai atitrūko dviženkle persvara (21:11) ir šansų gelbėtis „KTU“ nepaliko.

Antrajame kėlinyje šeimininkams jau lengviau sekėsi kurtis progas metimams, tačiau puikiai vartuose dirbęs „Dragūno“ vartininkas Benas Vaicekauskas Kauno rankinio klubui priartėti neleido. Susitikimą Klaipėdos „Dragūnas“ laimėjo rezultatu 41:25. Šį sezoną „Dragūnas“ pralaimėjo tik kartą, kuomet savo žiūrovų akivaizdoje nusileido „Granito – Kario“ rankininkams.

„Dragūnas“: Lukas Vanagas ir Karolis Bliuvas po 7, Žanas Gabrielius Virbauskas 6, Laurynas Palevičius 5, Šarūnas Ugianskis ir Arvydas Bučius po 4.

„KTU“: Arminas Stankūnas ir Vilius Juozaitis po 6, Algirdas Lazauskas 4, Deividas Jovaišas ir Edvinas Balčiūnas po 3.