Kauno derbyje triumfavo “Granitas”

DSC_0504Sekmadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko Kauno derbis. Garliavos sporto centre susitiko RK “Kauno Ąžuolas-KTU” ir Kauno “Granitas-Karys”. Apylygėje kovoje pranašumą įrodė “Granito” rankininkai. Rungtynės baigėsi rezultatu 35:29 (14:13).

Pirmas kėlinys buvo nerezultatyvus. Abi komandos turėjo sustyguotą gynybą, gerai pasirodė ir abiejų komandų vartininkai. Visgi apylygėje kovoje kėlinį geriau užbaigė “Granitas”, pirmaudamas rezultatu 14:13.

Dvikova panašiu tempu klostėsi ir antrajame kėlinyje. “Granitas” padidino persvarą iki 2 įvarčių ir tokį atotrūkį išlaikė iki paskutinių kėlinio minučių. “Kauno Ąžuolo-KTU” rankininkai demonstravo gana grubią gynybą, kuri neprasprūdo pro teisėjų akis. Per visą kėlinį “Granito” rankininkai net 7 kartus metė baudinius į aikštelės šeimininkų vartus. Kėlinio pabaigoje “Granitas” įtvirtino savo pergalę sužaisdamas atkarpą 5:0 ir užbaigdamas rungtynes 35:29.

“Pralaimėtas mūšis, bet ne karas. Varžovų kovinė dvasia buvo didesnė nei mūsų. Labai geras rungtynes sužaidė Tadas Bučinskas, varęs į neviltį visą mūsų gynybinę liniją. Nesusitvarkėme su dideliu noru laimėti ir tai pakišo koją kovojant dėl pergalės, kurios dar reikės palaukti, bent jau iki sekančio derbio. Sveikinimai “Granitui”, vyrai buvo verti pergalės”, – po rungtynių teigė “Kauno Ąžuolas-KTU” vyr. treneris Darius Talačka.

“Kauno Ąžuolas-KTU”: Arminas Stankūnas – 9, Ignas Grigas – 7, Vilius Juozaitis – 5, Deividas Jovaišas ir Kristupas Kručas – po 3, Karolis Jankauskas ir Arvydas Lazauskas – po 1.

Kauno “Granitas-Karys”: Tadas Bučinskas – 16, Paulius Šarkauskas – 6, Karolis Grigas – 5, Lukas Feoktistovas – 4, Karolis Dambrauskas – 2, Paulius Zėringis ir Karolis Budrys – po 1.

Po šių rungtynių Kauno “Granitas-Karys”, sužaidęs penkerias rungtynes, pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą. Antroje vietoje su keturiomis pergalėmis iš keturių galimų yra Klaipėdos “Dragūnas”. Šiuo metu tik šios dvi ekipos dar nepatyrė pralaimėjimo.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks trečiadienį, lapkričio 7 d. Klaipėdoje “Dragūnas” priims Alytaus “Varsos-Stronglaso” rankininkus, o Vilniuje “Šviesa” susikaus su “Kauno Ąžuolu-KTU”. Abiejų rungtynių pradžią – 19 val.