Kauno „Granitas-Karys“ išvykoje nukovė “Grifą”: panevėžiečiams pritrūko jėgų

gri-gra4Trečiadienį Lietuvos rankinio lygoje turėjome vienerias rungtynes. Kauno „Granitas-Karys“ svečiuose įveikė Panevėžio „SC-RSSG-Grifą“ rezultatu  41:33 (15:23).

Rungtynių pradžioje aikštelės šeimininkai pakėlė sparnus ir pirmavo 1-2 įvarčiais. Tačiau tempo išlaikyti nepavyko ir netrukus kauniečiai jau perėmė rungtynių iniciatyvą (10:11, 15:12). Likęs pirmojo kėlinio laikas rutuliojosi kauniečiams stabiliai didinant savo persvarą ir kėlinį užbaigiant rezultatu 23:15.

Antrojo kėlinio pradžioje nepaisant „Grifo“ bandymų sumažinti atotrūkį „Granitas“ išlaikė savo 6-8 įvarčių persvarą (24:16, 29:21, 30:24). Tačiau Kauno rankininkai tempą padidino dar kartą ir greitai komandas skyrė jau 12 įvarčių (39:27). Rungtynių pabaigoje sėkmingiau sužaidė panevėžiečiai, tačiau to neužteko ir rungtynes rezultatu 41:33 laimėjo Kauno „Granitas-Karys“.

„Rungtynes iš dalies vertinu teigiamai. Pradžią sužaidėme neblogai, tačiau greitai jėgų pritrūko ir pradėjome pralaimėti. Nespėjome atsistatyti po pergalės prieš Alytaus komandą“, – pralaimėjimo priežastį įvardijo Panevėžio „Grifo“ žaidėjas Amandas Šarkanas.

„Rungtynių pradžioje „Grifas“ parodė charakterį ir teko su juo normaliai parungtyniauti. Tačiau varžovai greitai pavargo ir mums pavyko „perlaužti“ rungtynes. Antrąją rungtynių pusę labiau skyrėme naujų savo derinių tobulinimui“, – nedaugžodžiavo Granito-Kario“ žaidėjas Vladas Tomkevičius.

Panevėžio “SC-RSSG-Grifas”: Egidijus Narakas – 7, Mindaugas Barzdenis – 6, Titas Janušonis – 5, Amandas Šarkanas – 4, Evaldas Vėta – 3, Edvinas Šakalys ir Žilvinas Maslauskas – po 2, Petras Očikas, Ąžuolas Adamonis ir Karolis Piragis – po 1.

Kauno “Granitas-Karys”: Arminas Stankūnas – 10, Tadas Bučinskas – 6, Mantas Sturonas, Karolis Grigas ir Marius Kairys – po 5, Martynas Giedraitis – 3, Vladas Tomkevičius ir Pijus Eiva – po 2, Aurimas Balčiūnas, Andrius Montvilas ir Matas Jurkevičius – po 1.

Artimiausios LRL rungtynės planuojamos šeštadienį kovo 13-ąją. Tuomet Kaune „Granitas-Karys“ turėtų priimti HC „Utena“ rankininkus.