Kauno „Granitas-Karys“ – viena koja pusfinalyje

GRA-VILAntradienį vyko, ko gero, įdomiausia šio Lietuvos rankinio lygos ketvirtfinalio kova –  Kauno „Granitas-Karys“ prieš HC „Vilnių“. Pirmame ketvirtfinalio susitikime intriga išlaikyta iki paskutinės minutės – rezultatu 31:29 (16:13) laimėjo Kauno „Granito-Kario“ rankininkai.

Kad grumiasi turnyro lentelės kaimynai, buvo akivaizdu visą pirmąjį kėlinį. HC „Vilnius“ didžiąją kėlinio dalį lipo ant kulnų kauniečiams (3:2, 8:6, 12:10, 14:12). Pirmąjį kėlinį aikštelės šeimininkai užbaigė pirmaudami rezultatu 16:13.

Antrajame kėlinyje kauniečiams pavyko susikrauti saugesnę persvarą ir didžiąją kėlinio dalį ją išlaikyti (19:15, 23:19, 27:23). Tačiau paskutinėmis rungtynių minutėmis „Vilniaus“ rankininkai pavojingai prisivijo „granitiečius“ išlaikydami rungtynių intrigą (29:28). Vis dėlto kauniečiams lemiamu momentu pavyko pelnyti įvartį bei apginti savo vartus. Rungtynės baigėsi Kauno „Granito-Kario“ pergale (31:29).

„Rungtynes vertinu blogai. Turėjome gerą rezultatą – pirmavome penkiais įvarčiais, tačiau pabaigą matėte patys. Teko žaisti iki paskutinių sekundžių. Atsakomoji kova bus ketvirtadienį, tačiau žinant „Vilnių“, stiprią komandą, kuri namuose būna dar stipresnė, ir neplanuotai sumažėjusią komandos sudėtį, bus tikrai sunku, tačiau vienas kitą papildome“, – po rungtynių neslėpė Kauno „Granito-Kario“ vartininkas Lukas Gurskis.

„Tikėjomės pergalės, bet kažko pritrūko. Atrodo, ruošėmės žaisti, tačiau nepavyko. Jų vartai buvo gerai ginami, gal ir gynyboje nekaip atstovėjome, nes 31 įvartį praleisti ketvirtfinalyje nėra labai gerai. Ketvirtadienį tikimės sukurti geresnę kovą varžovui ir susitikti šeštadienį trečiose rungtynėse“, – vylėsi HC „Vilnius“ žaidėjas Arminas Milaknis.

Kauno „Granitas-Karys“: Karolis Grigas – 8, Arminas Stankūnas – 6, Tadas Bučinskas – 5, Vladas Tomkevičius ir Aurimas Balčiūnas – po 4, Matas Jurkevičius – 3, Mantas Sturonas – 1.

Vilniaus HC „Vilnius“: Vaidas Drevinskas ir Martynas Žala – po 9, Martynas Lapinskas ir Domantas Raudonius – po 3, Mindaugas Urbonas ir Arminas Milaknis – po 2, Robertas Skobas – 1.

Atsakomoji Kauno „Granito-Kario“ ir HC „Vilnius“ dvikova vyks jau šį ketvirtadienį, rungtynes galėsite stebėti LRL “Youtube” kanale.