Namų sienos “Utenos” ir “Ūlos” klubų negelbėjo

„Vivus.lt“ rankinio lygoje šeštadienio popietę buvo sužaistos dvi aštuntojo turo rungtynės. Varėnoje „Ūlos“ klubas priėmė pastaruoju metu pergalių keliu žengusius Šiaulių SM „Dubysos – Gubernija“ rankininkus, o Utenoje susitiko šeimininkai HC „Utena“ bei HC „Vilniaus“ ekipos.

dubysa gubernija utenaRungtynes Varėnoje sėkmingiau pradėjo svečiai iš Šiaulių, kurie jau įpusėjus pirmajam rungtynių kėliniui turėjo 3 įvarčių persvarą (10:7). Nors varėniškiams buvo pavykę išlyginti ir net persverti rezultatą, tačiau  kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė Deivydo Virbausko vedami svečiai. Pasibaigus pirmajam kėliniui Šiaulių klubas pirmavo  19:16.

Antrojo kėlinio pradžia praktiškai niekuo nesiskyrė nuo pirmojo. Šiaulių SM „Dubysa – Gubernija“ sėkmingo žaidimo dėka padidino savo persvara iki 6 įvarčių (26:20) ir šeimininkų artyn neprisileido iki pat finalinio švilpuko. Šiauliečiai rezultatyvias rungtynes laimėjo rezultatu 41:36 ir taip įsirašė 6 – ąjį tašką į savo sąskaitą.

Varėnos „Ūla“: Deivas Eidukonis (15),  Kęstutis Ikasala ir Gediminas Barysas po 6, Mykolas Baliūnas 4.

Šiaulių SM „Dubysa Gubernija“: Deivydas Virbauskas 14, Aivaras Budrys 9, Tomas Baliutavičius ir Eligijus Baranauskas po 4.

Varėnos “ŪLA” komandos trenerė Gintarė Krapukaitienė „Rungtynių pradžia buvo įspūdinga, buvo mažai klaidų. Ėjome taškas į tašką. Po pirmojo kėlinio vyrai truputį atsipalaidavo, pasipylė klaidos.  Labiausiai strigom su atakom, labai suskubėtos ir neįžaistos. Daug prarastų kamuolių per skubėjimą. Deja, nelabai sekėsi gynyboje, bet padarėm tikrai daug. Buvo geros rungtynės.”

Šiaulių “SM Dubysa- Gubernija” komandos treneris Arūnas Balčiūnas: “Rungtynes Varėnoje kaip visada, sunku žaist. Pirmas kėlinys nuo pradžių nelabai įvertinamas. Įsisukom į žaidimą ir patys klydom ir varžovai klydo ir gavosi toks rezultatas. Antro kėlinio pabaigoje pradėjom gynyboj geriau dirbti, visą kėlinį atidirbo ir padarėm persvarą ir išlaikėm tą rezultatą iki varžybų pabaigos”

hc vilnius utenaUtenoje rungtynių pradžioje kur kas sėkmingiau atrodė svečiai iš Vilniaus. Jie startavo spurtu 5:0 ir atrodė, jog su didesnėmis problemomis šiose rungtynėse HC „Vilniaus“ klubas susidurti neturėtų. Vis tik Utenos klubas sugebėjo atsitiesti ir išlyginti žaidimą. Didelių pastangų dėka jiems pavyko priartėti ir prieš ilgąją pertrauką HC „Vilnius“ pirmavo jau tik 16:14.

Vilniečiai visus reikalus sutvarkė tik prasidėjus antrajam kėliniui. Antrąją rungtynių pusę jie pradėjo laimėdami atkarpą 6:0 ir taip įtvirtino savo dominavimą šiame susitikime. Nors uteniškiams pavyko kiek apmažinti solidų HC „Vilniaus“ pranašumą, tačiau rimčiau sugrįžti į rungtynes jiems jau nepavyko. Vilniečiai rungtynes Utenoje laimėjo rezultatu 35:26 ir įsirašė 3 pergalę į savo sąskaitą. Vilniaus ekipa dalinasi 5-6 pozicijas su Šiaulių SM „Dubysa – Gubernija“.

HC „Utena“: Ernestas Nikitinas 6, Giedrius Kvyklys 5, Eimantas Sinkevičius ir Arūnas Urbonas po 4.

HC „Vilnius“: Domantas Raudonius 9, Simas Stankevičius 6, Lukas Ragelis 5, Martynas Lapinskas ir Šarūnas Sakalauskas po 4.

Gediminas Paukštė (HC „Utena“): Rungtynes vertinu blogai, kadangi patyrėme pralaimėjimą. Trūko užsidegimo, manau. Rungtynės  buvo labai banguotos, turėjom ir gerų ir blogų atkarpų, bet daugiau buvo blogų, toks ir rezultatas. Daug pramestų metimų.“

Kęstutis Lapinskas (HC „Vilnius“): „Pirmame kėlinyje Utenos komanda stipriai atakavo iš kraštinių pozicijų, bet antroje rungtynių pusėje susiėmėme ir greitų atakų pagalba pavyko viską sustatyti į savo vietas.“