Nugalėjo patirtis: Alytaus rankininkai išlygino finalo serijos rezultatą

Gintautas Adamkevičius (Almeida Stronglasas) LRL nuoLietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos nugalėtojų dar teks palaukti. Didžiajame finale Alytaus „Almeida-Stronglasas“ 21:18 (17:17;10:9) tik po pratęsimo nugalėjo Klaipėdos „Dragūną“ ir išlygino serijos rezultatą – 2:2.

Pirmąją dvikovą dėl aukso medalių namuose laimėjo „Dragūnas“ – 21:20 (12:10), išvykoje taip pat triumfavo uostamiesčio ekipa rezultatu 25:27 (10:15). Trečiose serijos rungtynėse pagaliau nugalėjo alytiškiai – 19:21 (9:13).

Įtemptos ir pilnos nervų rungtynės prasidėjo klaipėdiečių spurtu – 0:3. Tačiau neilgai trukus „Almeida-Stronglasas“ pasivijo varžovus, kuriems visą rungtynių laiką niekaip nepavyko atitrūkti nuo dzūkų. Antrasis rungtynių kėlinys baigėsi esant lygiam rezultatui – 17:17.

Pratęsimo metu „Dragūnui“ niekaip nepavyko suregzti sėkmingų atakų. Tuo tarpu Alytaus „Almeida-Stronglasas“ savų žiūrovų akivaizdoje atakavo patikimai ir išplėšė pergalę rezultatu 21:18 bei išlygino finalo serijos rezultatą – 2:2.

Lukas Juškėnas (Dragūnas) LRL nuotrNugalėtojų ekipoje sėkmingiausiai žaidė Gintautas Adamkevičius, kurio sąskaitoje 7 taiklūs metimai. Dar 6 įvarčius pridėjo Žygimantas Micevičius, 5 – Rokas Lastauskas.

„Dragūnui“ po 3 kartus pasižymėjo Igoris Kopišinskis, Lukas Simėnas, Lukas Juškėnas ir Mindaugas Dumčius.

Penktosios ir paskutinės ekipų rungtynės dėl aukso medalių vyks trečiadienį. Klaipėdoje 19 val. žūtbūtiniame mūšyje šalies čempionais taps Alytaus „Almeida-Stronglasas“ arba Klaipėdos „Dragūnas“.