Panevėžio rankininkai čempionate įsirašė antrąją pergalę

50771901_2049007748487819_8533328151399366656_nŠį šeštadienį vyko vienerios Lietuvos rankinio lygos rungtynės – HC “Utena” namuose priėmė Panevėžio “KKSC-RSSG-Grifą”. Prieš šias rungtynes buvo tikėtasi didesnės intrigos todėl, kad šios komandos rankinio lygos turnyrinėje lentelėje yra šalia. Intrigos ir buvo sulaukta – po apylygės kovos antrąją pergalę šio sezono čempionate šventė panevėžiečiai.

Pirmasis kėlinys klostėsi tolygiai – jam įpusėjus aikštelės šeimininkai buvo priekyje minimalia persvara (8:7). Šią persvarą “Utena” nežymiai padidino, tačiau greitai “Grifas” pasivijo uteniškius (13:13). Kėlinio pabaigą, nepaisant uteniškių pastangų, geriau sužaidė panevėžiečiai – kėlinys baigėsi rezultatu 17:18.

Antrajame kėlinyje kova vėl buvo apylygė, tik šįkart kėliniui įpusėjus minimalia persvara priekyje buvo Panevėžio ekipa (25:26). “Grifas” kėlinio pabaigoje apčiuopiamai išsiveržė į priekį (30:34), tačiau Utenos rankininkai parodė savo ryžtą ir rungtynės baigėsi tik minimalia panevėžiečių persvara (33:34).

“Labai sunku pasakyti kažką po tokių rungtynių. Mes susitarę apie teisėjavimą nieko nekalbėti, bet tokių diskutuotinų klausimų aibės. Nežinau, galima analizuoti, galima žiūrėti. Norėčiau padėkoti komandai už kovingumą, už viską. Nuoširdžiai dėkui ir varžovams, ir saviems”, – po rungtynių kalbėjo “Utenos” treneris Gediminas Paukštė.

“Rungtynės sekėsi gana gerai. Gal varžovai ir apylygiai, bet, manau, sužaidėme gerai. Tokios kvailos klaidos pakišo koją pabaigoje – laisvi nesumesti metimai ir spragos gynyboje. Tikimės pasiekti dar vieną pergalę namuose prieš Šiaulius”, reziumavo Panevėžio “KKSC-RSSG-Grifo” žaidėjas Justas Totūraitis.

Utenos HC ”Utena”: Arūnas Urbonas – 7, Eimantas Sinkevičius ir Ernestas Nikitinas – po 6, Marius Deveikis – 4, Justinas Nikitinas – 2, Edvinas Tumalavičius – 1.

Panevėžio “KKSC-RSSG-Grifas”: Evaldas Vėta – 9,  Mindaugas Rutkauskas – 8, Justas Totūraitis – 6, Karolis Dainys ir Mindaugas Barzdenis – po 3, Egidijus Narakas, Ignas Krasauskas, Žilvinas Maslauskas, Ignas Storukas ir Mindaugas Impolis – po 1.