Rankininkai jau ima galvoti apie atkrintamąsias

Lietuvos rankinio lygoje šį savaitgalį buvo sužaistos dvejos rungtynės. Įdomu tai, kad abejos rungtynės baigėsi identišku rezultatu – 36:28.

Penktadienį HC “Vilnius” Utenoje tokiu rezultatu nugalėjo HC “Utena” – 36:28 (14:19). O šeštadienį Alytuje sirgaliai stebėjo “Varsos-Stronglaso” rungtynes su Panevėžio “KKSC-RSSG-Grifu”, kurį dzūkai įveikė rezultatu 38:26 (18:10).

Utenoje triumfavo “Vilnius”

52779948_2078925292162731_3085431649916157952_nPirmajame kėlinyje kova nuo pat pirmųjų akimirkų buvo palankesnė svečių naudai – kėliniui įpusėjus komandas skyrė 2 įvarčiai  –  7:9. Tačiau iki kėlinio pabaigos vilniečiai priekyje buvo jau 5 įvarčiais. Kėlinys baigėsi rezultatu 14:19.

Antrojo kėlinio pradžioje komandas dar skyrė 6 įvarčiai, tačiau iki kėlinio vidurio vilniečiai pirmavo jau 10 įvarčių – 21:31. Nepaisant didėjančio įvarčių skirtumo uteniškiai įstengė sumažinti savo atsilikimą iki 8 įvarčių.

“Rungtynės sekėsi gana gerai. Rezultatas to neatspindi, bet tikrai komanda buvo susikaupusi, nors ir maža rotacija buvo. Puolimas pirmajame kėlinyje tikrai geras, gynyboje sekėsi blogiau. Sezonas mums į pabaigą, liko dvejos rungtynės. Tikimės pergalės”, – žaidimui didesnių priekaištų neturėjo HC “Utena” žaidėjas Ernestas Nikitinas.

“Rungtynes vertinu visai neblogai. Laimėjom. Buvo esminių klaidų gynyboje ir puolime, tačiau atsilaikėme. Artimiausios rungtynės mums – LRF taurė. Tikimės pergalės, per pamatysime, kaip ten bus”, – reziumavo HC “Vilnius” žaidėjas Augustinas Diktoras.

Utenos HC “Utena”: Arūnas Urbonas – 11, Eimantas Sinkevičius – 7, Ernestas Nikitinas – 5, Justas Daujotis ir Marius Deveikis – po 2. Andrius Katinas – 1.

Vilniaus HC “Vilnius”: Martynas Lapinskas – 10, Vaidas Drevinskas – 9, Martynas Žala – 4, Arminas Milaknis ir Domantas Raudonius – po 3, Mindaugas Drevinskas ir Augustinas Diktoras – po 2, Evaldas Veida, Domantas Pukas ir Robertas Skobas – po 1.

“Varsa-Stronglasas” grįžo į 5 lentelės vietą

52633989_2080022475386346_188347870846386176_nAlytiškiai namuose priėmė lygos debiutantus Panevėžio ”KKSC-RSSG-Grifą”.

Pirmajam kėliniui įpusėjus Alytaus komanda buvo priekyje 4 įvarčiais, o minutėms einant į pabaigą ši persvara dar padidėjo. Kėlinys baigėsi rezultatu 18:10.

Antroje rungtynių pusėje Panevėžio komanda pradėjo apylygę kovą su aikštelės šeimininkais. Tačiau pasivyti ar bent priartėti prie “Varsos-Stronglaso” jiems taip ir nepavyko. Visą antrąjį kėlinį dzūkai pirmavo  7-8 įvarčiais. Tokiu skirtumu rungtynės ir baigėsi.

“Nors žaidimo kokybė nebuvo gera visų rungtynių metu, daug rankininkų gavo žaidimo laiko. Taip nutiko dėl to, kad nerungtyniavo traumuotieji Gintautas Adamkevičius, Žygimantas Micevičius, poilsio taip pat gavo Šarūnas Krisiulevičius, Aurelijus Sabonis, kurių pagalbos ypač reikės atkrintamosiose rungtynėse”, – reziumavo Alytaus “Varsos-Stronglaso” vyr. treneris Egidijus Petkevičius.

“Mes šį sezoną esame rankinio lygos debiutantai ir Alytus yra ne mūsų varžovai. Atvažiavome nepilnos sudėties, turime ir traumuotų, ir negalinčių žaisti žaidėjų. Antrojo kėlinio kova buvo apylygė, tačiau tai galbūt labiau ne mūsų nuopelnas, o Alytaus – jie leido žaisti jaunesniems žaidėjams. Jų pagrindinė sudėtis yra daug stipresnė už mūsų”, – komandų skirtumus ir rungtynių eigą apžvelgė Panevėžio “KKSC-RSSG-Grifo” treneris Mindaugas Vėta.

Alytaus “Varsa-Stronglasas”: Nedas Buronko – 9, Mindaugas Sladkevičius – 5, Rokas Lastauskas, Ridas Čeginskas ir Deivas Eidukonis –  po 4, Remigijus Čepulis ir Arnas Lubauskas – po 3, Tautvydas Petrušauskas ir Ernestas Milius – po 2.

Panevėžio “KKSC-RSSG Grifas”: Evaldas Vėta – 12, Egidijus Narakas – 7, Amandas Šarkanas ir Justas Totūraitis – po 3, Karolis Dainys, Ignas Storukas ir Mindaugas Barzdenis – po 1.

Laukia LRF taurės finalai

Iki Lietuvos rankinio lygos reguliaraus sezono pabaigos liko 8 rungtynės. Artimiausios vyks kovo 6 d., kai Kaune susitiks “Granitas-Karys” ir Klaipėdos “Dragūnas”, o Alytuje “Varsa-Stronglasas” egzaminuos Utenos “Uteną”.

Tačiau iki tol, kovo 2-3 dienomis, Utenoje vyks dar vienas svarbus rankinio renginys – Lietuvos rankinio federacijos taurės finalai.

Dėl moterų taurės kovos Kauno „ACME-Žalgiris“, Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“, Vilniaus „Eglė-SM Tauras“ ir Kauno r. „Cascada-HC Garliava SM“.

Vyrų finaluose susigrums Kauno „Granitas-Karys“, Vilniaus HC „Vilnius“, “Kauno Ąžuolo-KTU“ ir Klaipėdos “Dragūnas”.