Rankinio lygos sezoną dzūkai pradėjo pergale

70395909_2503395916385165_4341282737261379584_oAntradienio vakarą vyko pirmoji naujojo Lietuvos rankinio lygos sezono kova. Panevėžio “Grifo” rankininkai priėmė Alytaus “Varsą-Stronglasą”. Rungtynėse rezultatu 28:36 (12:15) pergale džiaugėsi dzūkai.

Pernai per atkrintamąsias iškritęs ir šiemet pusę komandos sudėties pakeitęs “Grifas” lygos bronzos medalininkams lengvai pergalės neatidavė.

Pirmame kėlinyje aikštelės šeimininkai vijosi priešininkus ir išlygino rezultatą (2:5, 5:9, 8:11, 11:11). Toks akibrokštas pažadino dzūkus, kurie kėlinį užbaigė trijų įvarčių persvara (12:15).

Antrajame kėlinyje “Grifas” neleido alytiškiams didinti tempo ir kurį laiką komandas skyrė 2-5 įvarčiai (16:18, 17:20, 18:22). Tačiau “Varsa” tempo nemažino ir galiausiai užsitikrino 8 įvarčių persvarą, kurią išlaikė iki kėlinio pabaigos (28:36).

“Pirmų rungtynių rezultatu esu patenkintas. Pirmasis kėlinys vyko apylygiai. Antrajame kėlinyje norėjome išmėginti jaunesnius žaidėjus, jie turbūt neišlaikė žaidimo tempo ir drausmės. Todėl prasidėjo perdėtos emocijos ir 2 minučių nuobaudos. Antrasis kėlinys galėjo būti ir geresnis”, – komentavo Panevėžio “KKSC-RSSG Grifo” vyr. treneris Mindaugas Vėta.

“Pirmosios rungtynės visada yra sunkios abiem komandoms. Pradėjome neblogai ir, ko gero, pajautėme, kad esame stipresni. Tada atsipalaidavome ir rungtynės tapo gana įtemptos. Laimė, greitai išsprendėme šias problemas ir laimėjome”, – sezono pradžios rungtynes įvertino Alytaus “Varsos-Stronglaso” vyr. treneris Egidijus Petkevičius.

Panevėžio “Grifas”: Žilvinas Maslauskas – 9, Armandas Šarkanas ir Paulius Linkevičius – po 4, Marius Gvergždys – 3, Martynas Giedraitis, Karolis Dainys ir Mindaugas Barzdenis – po 2, Ignas Storukas ir Titas Vaidžiūnas – po 1.

Alytaus “Varsa-Stronglasas”: Nedas Buronko – 9, Mindaugas Sladkevičius – 6, Gintautas Adamkevičius – 5, Arnas Lubauskas – 4, Tautvydas Petrušauskas ir Žygimantas Micevičius – po 3, Rokas Lastauskas, Ridas Čeginskas ir Armandas Sinkevičius – po 2,

Kitos Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks šį šeštadienį. Kaune, LSMU VA sporto salėje 14 val. 15 min.  “Granitas-Karys” priims Šiaulių “SC Dubysą”, sostinėje 15 val. VHC “Šviesa” priims HC “Uteną”, o 14 val. HC “Vilnius” susigrums su “Kauno Ąžuolu-KTU”.