Solidus HC “Vilniaus” startas

118985465_611478529756646_1343630548804059500_nŠeštadienį sostinėje vykusiose Lietuvos rankinio lygos rungtynėse solidžią pergalę šventė HC “Vilnius” ekipa, varžovus iš Utenos nugalėjusi rezultatu 44:14 (22:7).

Nuo pat rungtynių pradžios dominavę aikštelės šeimininkai krovėsi persvarą ir ilsėtis į pertrauką išėjo pirmaudami penkiolika įvarčių.

Antroje rungtynių pusėje uteniškiams ir toliau sunkiai sekėsi pelnyti įvarčius. Dešimtąjį įvartį HC “Utena” į vilniečių vartus įmetė tik 51-ąją minutę. Aikštelės šeimininkai šventė pergalę net trisdešimties įvarčių skirtumu.

Vilniečių komandos žaidėjas Ignas Valiušis sakė, kad norėjosi stipriai pradėti sezoną.

“Turėjome daug energijos, norėjome įmesti daug įvarčių, atrodo, viskas gerai pavyko. Žinoma, dar daug klaidų darome, bet einame į priekį. Sudėtį šiais metais turime kitokią, yra naujų žmonių, kol kas viskas gerai”, – komentavo I. Valiušis.

Uteniškis Dovydas Vitkus akcentavo, kad komandoje daug naujų žaidėjų ir nebeliko turėtų lyderių, dėl to sunku dėlioti žaidimą.

“Netekome dviejų pagrindinių žaidėjų, yra nauja komanda. Dar nesame pasiruošę. Reikia susižaisti ir bandyti toliau”, – nedaugžodžiavo “Utenos” atstovas.

“Vilnius”: Ignas Valiušis, Martynas Žala, Domantas Raudonius – po 6 įvarčius, Martynas Lapinskas, Jaime German Federico – po 5, Robertas Skobas, Šarūnas Sakalauskas – po 4, Vaidas Drevinskas, Arminas Milaknis – po 3, Šarūnas Mieliauskas, Tautvydas Damašauskas – po 1.

“Utena”: Dovydas Vitkus – 5 įvarčiai, Deivydas Čipkus – 4, Karolis Ubeika – 3, Domantas Juodis, Justas Daujotis – po 1.