Sostinėje – dar viena „Vilniaus“ pergalė

IMG_4584Ketvirtadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko vienerios rungtynės. Vilniaus HC „Vilnius“ nei dvigubu rezultatu įveikė Šiaulių „SC Dubysą“ – 44:21 (24:8).

Rungtynes vilniečiai pradėjo serija 12:0, nepalikdami nė menkiausios intrigos žaidimo baigčiai. Nors kėlinio antrojoje pusėje „Vilniaus“ atotrūkis nedidėjo, tačiau ir neištirpo (14:2, 16:4, 19:7). Kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai spurtavo dar viena sėkminga serija ir užbaigė kėlinį trigubai lenkdami priešininkus – 24:8.

Turėdami tokį didelį skirtumą šiauliečiai nepasidavė ir kėlinio pradžioje išlaikė tą patį 16 įvarčių skirtumą (29:13, 33:17). Tačiau kėlinio laikui einant į pabaigą „Vilniaus“ rankininkai vėl sėkmingai atakavo priešininkų vartus, taip sparčiai didindami persvarą (36:17, 38:19, 42:21). Rungtynės baigėsi HC „Vilnius“ pergale – 44:21.

„Rungtynės klostėsi tikrai puikiai. Pirmame kėlinyje įgyvendinome visus planus, puikiai apsigynėme, atakos irgi pavyko. Bet nepavyko visas rungtynes išlaikyti koncentracijos ir antrajame kėlinyje jau buvome per daug atsipalaidavę, ką ir rodo rezultatas“, – rungtynių eigą įvertino HC „Vilnius“ žaidėjas Domantas Raudonius.

„Mums tai – sezono pradžia. O priešininkai akivaizdžiai ir fiziškai, ir taktiškai geriau pasiruošę. Jei jau gerai susistygavę žaidimą. Mums dar yra kur patobulėti, stengiamės kiek galime, tačiau rezultatas pasako savo. Ruošimės tolesnėms kovoms, analizuosime savo žaidimą. Po ilgos pertraukos sunku įsibėgėti, tačiau tikrai stengsimės“, – sunkioje sezono pradžioje pozityvus išliko  Šiaulių „SC Dubysa“ žaidėjas Donatas Stripeika.

HC „Vilnius“: Martynas Lapinskas – 8, Domantas Raudonius – 7, Martynas Žala – 6, Vaidas Drevinskas – 5, Ignas Valiušis, Tautvydas Damašauskas ir Robertas Skobas – po 3, Federico Jaime German, Šarūnas Mieliauskas, Šarūnas Sakalauskas ir Arminas Milaknis – po 2, Martynas Paukštė – 1.
„SC Dubysa“: Aivaras Budrys – 6, Tomas Baliutavičius – 5, Timonas Bložė – 3, Gedvinas Jocas – 2, Domantas Stripeika, Povilas Šalna, Justas Mielenis, Donatas Stripeika ir Džiugas Saliamoris – po 1.

Artimiausios LRL rungtynės vyks jau šį šeštadienį Utenoje – HC „Utena“ priims Klaipėdos „Dragūną“. Rungtynių pradžia – 13 val.