“Šviesa” įsirašė dar vieną pergalę

VHC-GRI4Šeštadienį Lietuvos rankinio čempionate sostinėje VHC “Šviesa” be didesnio vargo įveikė Panevėžio “KKSC-RSSG-Grifo” rankininkus rezultatu 41:21 (18:10).

Iki pirmojo kėlinio vidurio “Šviesa” nesusikūrė didelės persvaros (4:2, 6:5, 10:8), tačiau sėkmingos atakos leido sužaisti atkarpą 5:0 ir užtikrintai pirmauti (15:9). Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 18:10.

Antrasis kėlinys buvo negailestingas svečių komandai. Vien jam įpusėjus vilniečiai sužaidė tris sėkmingas atkarpas, po kurių susikrovė 19 įvarčių persvarą (19:11, 27:12, 32:13). Nors rungtynių pabaigoje “Grifas” dar kabinosi į žaidimą, tačiau arčiau nei 20 įvarčių nepriartėjo. Rungtynės baigėsi dviženkliu skirtumu – 41:21.

“Ruošiamės savaitgalio Baltijos rankinio lygos kovoms, tai bandėme naujus derinius, bandėme integruoti Karolį Bliuvą. Nesusitvarkėme gynyboje “du prieš du”. Kita vertus, pavyko žaisti greitomis atakomis. Tai vos ne mūsų tradiciniai trūkumai ir privalumai”, – komandos tikslus ir žaidimą apibūdino VHC “Šviesa” vyr. treneris Raimondas Maldžius.

“Tikėjomės įsivažiuoti į sezoną. Ruošiamės kovoms su tais varžovais, kurie mums parankesni norint patekti į atkrintamąsias. “Šviesos” komanda mums yra labai neparanki ir tokios baigties buvo galima tikėtis”, – po rungtynių kalbėjo Panevėžio “KKSC-RSSG Grifo” treneris Mindaugas Vėta.

VHC “Šviesa”:  Karolis Antanavičius ir Artūras Švilpa – po 8, Valdas Drabavičius – 7, Laurynas Palevičius ir Šarūnas Ugianskis – po 5, Tomas Bernatavičius ir Domantas Pukas – po 3, Karolis Bliuvas – 2.

Panevėžio “KKSC-RSSG Grifas”: Titas Vaidžiūnas ir Žilvinas Maslauskas – po 6, Amandas Šarkanas ir Egidijus Narakas –  po 3, Pavelas Zeifertas – 2, Evaldas Vėta – 1.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks antradienį, sausio 28 dieną. Laikinojoje sostinėje vyks Kauno derbis tarp “Granito-Kario” ir “Kauno Ąžuolo-KTU” rankininkų. Rungtynių pradžia –  19.30 val.