Trumpas „Granito“ žaidėjų suolelis nesutrukdė parsivežti pergalės

UTE-GRA5Trečiadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko vienerios rungtynės. Kauno „Granitas-Karys“ svečiuose įveikė HC „Utena“ rankininkus rezultatu  49:27 (19:11).

Pirmajame kėlinyje „Granitas“ greitai susikrovė 5  įvarčių persvarą, kurią išlaikė beveik viso kėlinio metu (7:2, 11:6, 15:10). Kauniečiai kėlinio pabaigoje sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir išėjo į pertrauką pirmaudami 19:11.

Antrąjį kėlinį tiksliausiai apbūdintų frazė „du už vieną“. Į kiekvieną uteniškių pelnytą įvartį didžiąją antrojo kėlinio dalį buvo atsakoma dviem “Granito” įvarčiais. Taip kauniečiai stabiliai didino savo persvarą – 24:14, 30:17, 38:22, 40:24. Rungtynės baigėsi Kauno „Granito“ pergale 49:27.

„Sveikiname Kauno komandą su pergale. Šios dienos rungtynės buvo geresnės po saviizoliacijos. Žaidimas gerėja, nors ir pralaimėjome dideliu skirtumu. Gynybą vertinu neblogai, bet mūsų puolimas buvo banguotas. Labai padėjo vartininkas. Bendrai rungtynes vertinu labai gerai“, – pozityvus išliko HC „Utena“ žaidėjas Ernestas Nikitinas.

„Šio vakaro rungtynės buvo geros. Ruošiamės Europos taurės rungtynėms, uždavinius ir savo darbus atlikome, ir tai rodo rezultatas“, – trumpai apžvelgė Kauno „Granito-Kario“ žaidėjas Arminas Stankūnas.

HC „Utena“: Mantas Zabulis – 11, Ernestas Nikitinas – 4, Deividas Čipkus ir Justas Daujotis – po 3, Karolis Ubeika ir Kasparas Ubeika – po 2, Paulius Simonavičius ir Evaldas Morkvėnas – po 1.

Kauno „Granitas-Karys“: Aurimas Balčiūnas – 10, Valdas Tomkevičius ir Marius Kairys – po 6, Arminas Stankūnas, Karolis Grigas ir  Andrius Montvilas – po 5, Martynas Giedraitis, Paulius Šarkauskas ir Matas Jurkevičius – po 4.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės suplanuotos šį šeštadienį: 13 val. HC  „Utena“ turėtų pasitikti Alytaus „Varsą-Stronglasą“, 14 val. Šiaulių SC „Dubysa“ – Kauno „Granitą-Karį“, o 15 val. VHC „Šviesa“ – Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ rankininkus. Visas kovas kviečiame stebėti LRL youtube kanale.