Tvarkaraštis

Rung nr. Data Salė Komandos Rezultatas Prot
1 2017-09-23 15:00:00 Garliavos SC KTU - Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 29 : 32
2 2017-09-20 19:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Kauno „Granitas-Karys“ 21 : 41
3 2017-09-20 18:30:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - Vilniaus VHC „Šviesa“ 33 : 34
4 2017-09-23 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ 34 : 24
5 2017-09-27 19:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - KTU 41 : 21
6 2017-09-30 15:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Utenos HC „Utena“ 37 : 18
7 2017-09-27 19:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - Varėnos „Ūla“ 43 : 20
8 2017-09-26 18:30:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ 27 : 20
9 2017-10-14 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Klaipėdos „Dragūnas“ 27 : 37
10 2017-10-14 13:00:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 25 : 34
11 2017-10-11 19:15:00 Sporto rūmai Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - Kauno „Granitas-Karys“ 27 : 32
12 2017-10-11 19:30:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Vilniaus VHC „Šviesa“ 24 : 31
13 2017-10-21 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Kauno „Granitas-Karys“ 21 : 31
14 2017-10-21 14:00:00 Sporto salė, Birutės g. 5 Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ 26 : 22
15 2017-10-21 14:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Varėnos „Ūla“ 47 : 22
16 2017-10-21 15:00:00 Garliavos SC KTU - Utenos HC „Utena“ 47 : 22
17 2017-11-04 16:30:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - Kauno „Granitas-Karys“ 25 : 30
18 2017-11-04 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 25 : 29
19 2017-11-04 14:00:00 Sporto rūmai Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - Klaipėdos „Dragūnas“ 27 : 33
20 2017-11-04 13:00:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - KTU 35 : 42
21 2017-11-08 18:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Vilniaus VHC „Šviesa“ 30 : 31
22 2017-11-08 19:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Vilniaus HC „Vilnius“ 39 : 27
23 2017-11-11 18:00:00 Garliavos SC KTU - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ 31 : 34
24 2017-11-11 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Varėnos „Ūla“ 29 : 29
25 2017-11-22 19:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 38 : 27
26 2017-11-25 16:30:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - Klaipėdos „Dragūnas“ 26 : 34
27 2017-11-25 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - KTU 29 : 28
28 2017-11-25 14:00:00 Sporto rūmai Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - Utenos HC „Utena“ 45 : 30
29 2017-12-06 18:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Kauno „Granitas-Karys“ 35 : 40
30 2017-12-06 19:30:00 Garliavos SC KTU - Vilniaus VHC „Šviesa“ 29 : 34
31 2017-12-09 12:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Vilniaus HC „Vilnius“ 26 : 35
32 2017-12-09 12:00:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ 36 : 41
33 2018-01-31 18:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Klaipėdos „Dragūnas“ 25 : 30
34 2017-12-16 17:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - KTU 38 : 31
35 2017-12-16 17:00:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - Utenos HC „Utena“ 37 : 18
36 2017-12-16 13:00:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - Vilniaus HC „Vilnius“ 22 : 33
37 2018-01-20 14:00:00 Sporto salė, Birutės g. 5 Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - KTU 26 : 32
38 2018-01-17 19:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - Utenos HC „Utena“ 52 : 25
39 2018-01-17 18:30:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - Varėnos „Ūla“ 43 : 30
40 2018-01-20 14:00:00 HC Vilnius Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - Vilniaus HC „Vilnius“ 30 : 29
41 2018-01-27 15:00:00 Garliavos SC KTU - Klaipėdos „Dragūnas“ 25 : 41
42 2018-01-24 18:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 19 : 41
43 2018-01-27 12:00:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - Kauno „Granitas-Karys“ 20 : 44
44 2018-01-27 14:00:00 Sporto rūmai Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - Vilniaus VHC „Šviesa“ 24 : 25
45 2018-01-14 13:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Utenos HC „Utena“ 39 : 17
46 2018-02-03 14:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Varėnos „Ūla“ 39 : 25
47 2018-01-31 18:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ 38 : 20
48 2018-01-31 18:00:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - Vilniaus HC „Vilnius“ 36 : 27
49 2018-02-10 16:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - Vilniaus HC „Vilnius“ 33 : 29
50 2018-02-10 15:00:00 Sporto rūmai Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 25 : 31
51 2018-02-10 13:00:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - Klaipėdos „Dragūnas“ 27 : 46
52 2018-02-10 12:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - KTU 24 : 52
53 2018-02-21 19:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - Vilniaus VHC „Šviesa“ 34 : 27
54 2018-02-24 14:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Vilniaus HC „Vilnius“ 26 : 23
55 2018-02-21 19:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ 32 : 29
56 2018-02-21 19:30:00 Garliavos SC KTU - Varėnos „Ūla“ 35 : 16
57 2018-03-01 19:00:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 30 : 30
58 2018-03-03 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Klaipėdos „Dragūnas“ 23 : 31
59 2018-03-03 14:00:00 Sporto rūmai Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - KTU 27 : 33
60 2018-03-03 13:00:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - Utenos HC „Utena“ 39 : 28
61 2018-03-06 19:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Kauno „Granitas-Karys“ 25 : 22
62 2018-03-07 19:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Vilniaus VHC „Šviesa“ 31 : 27
63 2018-03-07 19:30:00 Garliavos SC KTU - Vilniaus HC „Vilnius“ 31 : 25
64 2018-03-10 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ 31 : 35
65 2018-03-14 19:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - Klaipėdos „Dragūnas“ 27 : 32
66 2018-03-14 19:00:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - KTU 32 : 26
67 2018-03-14 19:30:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Utenos HC „Utena“ 35 : 18
68 2018-03-17 16:00:00 Sporto rūmai Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - Varėnos „Ūla“ 31 : 23
69 2018-03-28 19:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 27 : 27
70 2018-03-28 19:30:00 Garliavos SC KTU - Kauno „Granitas-Karys“ 36 : 36
71 2018-03-20 18:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Vilniaus VHC „Šviesa“ 17 : 43
72 2018-03-28 19:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Varėnos „Ūla“ 39 : 23
73 2018-04-14 14:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Varėnos „Ūla“ 53 : 18
74 2018-04-14 17:00:00 LSMU VA Kauno „Granitas-Karys“ - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ 37 : 17
75 2018-04-14 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Vilniaus VHC „Šviesa“ 25 : 27
76 2018-04-15 12:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - KTU 29 : 31
77 2018-04-18 19:30:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - Klaipėdos „Dragūnas“ 23 : 38
78 2018-04-18 19:30:00 Sporto rūmai Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - Kauno „Granitas-Karys“ 18 : 37
79 2018-04-18 19:00:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - Vilniaus HC „Vilnius“ 29 : 23
80 2018-04-18 19:30:00 Garliavos SC KTU - Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 33 : 30
81 2018-04-28 00:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - KTU
82 2018-04-28 00:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - Vilniaus VHC „Šviesa“
83 2018-05-02 00:00:00 Garliavos SC KTU - Klaipėdos „Dragūnas“
84 2018-05-02 00:00:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - Kauno „Granitas-Karys“
85 2018-05-05 00:00:00 Jei reikės Klaipėdos „Dragūnas“ - KTU
86 2018-05-05 00:00:00 Jei reikės Kauno „Granitas-Karys“ - Vilniaus VHC „Šviesa“
87 2018-05-12 00:00:00 I etape aukštesnė vieta Finalas - Dėl III vietos
88 2018-05-12 00:00:00 I etape aukštesnė vieta Finalas - Dėl I vietos
89 2018-05-16 00:00:00 I etape žemesnė vieta Finalas - Dėl III vietos
90 2018-05-16 00:00:00 I etape žemesnė vieta Finalas - Dėl I vietos
91 2018-05-19 00:00:00 Jei reikės Finalas - Dėl III vietos
92 2018-05-19 00:00:00 I etape aukštesnė vieta Finalas - Dėl I vietos
93 2018-05-22 00:00:00 Jei reikės Finalas - Dėl I vietos
94 2018-05-26 00:00:00 Jei reikės Finalas - Dėl I vietos