Tvarkaraštis

Rung nr. Data Salė Komandos Rezultatas Prot
1 2017-09-23 15:00:00 Garliavos SC KTU - Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 29 : 32
2 2017-09-20 19:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Kauno „Granitas-Karys“ 21 : 41
3 2017-09-20 18:30:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - Vilniaus VHC „Šviesa“ 33 : 34
4 2017-09-23 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ 34 : 24
5 2017-09-27 19:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - KTU 41 : 21
6 2017-09-30 15:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Utenos HC „Utena“ 37 : 18
7 2017-09-27 19:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - Varėnos „Ūla“ 43 : 20
8 2017-09-26 18:30:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ 27 : 20
9 2017-10-14 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Klaipėdos „Dragūnas“ 27 : 37
10 2017-10-14 13:00:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 25 : 34
11 2017-10-11 19:15:00 Sporto rūmai Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - Kauno „Granitas-Karys“ 27 : 32
12 2017-10-11 19:30:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Vilniaus VHC „Šviesa“ 24 : 31
13 2017-10-21 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Kauno „Granitas-Karys“
14 2017-10-21 14:00:00 Sporto salė, Birutės g. 5 Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“
15 2017-10-21 14:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Varėnos „Ūla“
16 2017-10-21 15:00:00 Garliavos SC KTU - Utenos HC „Utena“
17 2017-11-04 16:30:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - Kauno „Granitas-Karys“
18 2017-11-04 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“
19 2017-11-04 14:00:00 Sporto rūmai Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - Klaipėdos „Dragūnas“
20 2017-11-04 13:00:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - KTU
21 2017-11-08 19:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Vilniaus VHC „Šviesa“
22 2017-11-08 19:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Vilniaus HC „Vilnius“
23 2017-11-11 15:00:00 Garliavos SC KTU - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“
24 2017-11-11 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Varėnos „Ūla“
25 2017-11-22 19:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“
26 2017-11-25 16:30:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - Klaipėdos „Dragūnas“
27 2017-11-25 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - KTU
28 2017-11-25 14:00:00 Sporto rūmai Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - Utenos HC „Utena“
29 2017-12-06 19:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Kauno „Granitas-Karys“
30 2017-12-06 19:30:00 Garliavos SC KTU - Vilniaus VHC „Šviesa“
31 2017-12-09 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Vilniaus HC „Vilnius“
32 2017-12-09 13:00:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“
33 2017-12-13 19:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Klaipėdos „Dragūnas“
34 2017-12-16 17:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - KTU
35 2017-12-13 18:30:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - Utenos HC „Utena“
36 2017-12-16 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Varėnos „Ūla“
37 2018-01-20 14:00:00 Sporto salė, Birutės g. 5 Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - KTU
38 2018-01-17 19:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - Utenos HC „Utena“
39 2018-01-17 18:30:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - Varėnos „Ūla“
40 2018-01-20 14:00:00 HC Vilnius Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - Vilniaus HC „Vilnius“
41 2018-01-27 15:00:00 Garliavos SC KTU - Klaipėdos „Dragūnas“
42 2018-01-27 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“
43 2018-01-27 13:00:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - Kauno „Granitas-Karys“
44 2018-01-27 14:00:00 Sporto rūmai Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - Vilniaus VHC „Šviesa“
45 2018-01-31 19:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Utenos HC „Utena“
46 2018-02-03 14:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Varėnos „Ūla“
47 2018-01-31 19:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“
48 2018-01-31 18:30:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - Vilniaus HC „Vilnius“
49 2018-02-10 17:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - Vilniaus HC „Vilnius“
50 2018-02-10 16:00:00 Sporto rūmai Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“
51 2018-02-10 13:00:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - Klaipėdos „Dragūnas“
52 2018-02-10 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - KTU
53 2018-02-21 19:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - Vilniaus VHC „Šviesa“
54 2018-02-24 14:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Vilniaus HC „Vilnius“
55 2018-02-21 19:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“
56 2018-02-21 19:30:00 Garliavos SC KTU - Varėnos „Ūla“
57 2018-03-03 16:30:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“
58 2018-03-03 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Klaipėdos „Dragūnas“
59 2018-03-03 14:00:00 Sporto rūmai Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - KTU
60 2018-03-03 13:00:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - Utenos HC „Utena“
61 2018-03-06 19:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Kauno „Granitas-Karys“
62 2018-03-07 19:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Vilniaus VHC „Šviesa“
63 2018-03-10 17:00:00 Garliavos SC KTU - Vilniaus HC „Vilnius“
64 2018-03-10 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“
65 2018-03-14 19:00:00 Halė Kauno „Granitas-Karys“ - Klaipėdos „Dragūnas“
66 2018-03-14 18:30:00 LEU Vilniaus VHC „Šviesa“ - KTU
67 2018-03-17 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Utenos HC „Utena“
68 2018-03-17 16:00:00 Sporto rūmai Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ - Varėnos „Ūla“
69 2018-03-28 19:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“
70 2018-03-28 19:30:00 Garliavos SC KTU - Kauno „Granitas-Karys“
71 2018-03-28 19:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Vilniaus VHC „Šviesa“
72 2018-03-28 18:30:00 Ažuolo G. Varėnos „Ūla“ - Vilniaus HC „Vilnius“
73 2018-04-14 00:00:00 I komandos aikštelėje I vieta - VIII vieta
74 2018-04-14 00:00:00 II komandos aikštelėje II vieta - VII vieta
75 2018-04-14 00:00:00 III komandos aikštelėje III vieta - VI vieta
76 2018-04-14 00:00:00 IV komandos aikštelėje IV vieta - V vieta
77 2018-04-18 00:00:00 VIII komandos aikštelėje VIII vieta - I vieta
78 2018-04-18 00:00:00 VII komandos aikštelėje VII vieta - II vieta
79 2018-04-18 00:00:00 VI komandos aikštelėje VI vieta - III vieta
80 2018-04-18 00:00:00 V komandos aikštelėje V vieta - IV vieta
81 2018-04-21 00:00:00 Jei reikės I vieta - VIII vieta
82 2018-04-21 00:00:00 Jei reikės II vieta - VII vieta
83 2018-04-21 00:00:00 Jei reikės III vieta - VI vieta
84 2018-04-21 00:00:00 Jei reikės IV vieta - V vieta
85 2018-04-28 00:00:00 I etape aukštesnė vieta 1-8 poros nugalėtojas - 4-5 poros nugalėtojas
86 2018-04-28 00:00:00 I etape aukštesnė vieta 2-7 poros nugalėtojas - 3-6 poros nugalėtojas
87 2018-05-02 00:00:00 I etape žemesnė vieta 4-5 poros nugalėtojas - 1-8 poros nugalėtojas
88 2018-05-02 00:00:00 I etape žemesnė vieta 3-6 poros nugalėtojas - 2-7 poros nugalėtojas
89 2018-05-05 00:00:00 Jei reikės 1-8 poros nugalėtojas - 4-5 poros nugalėtojas
90 2018-05-05 00:00:00 Jei reikės 2-7 poros nugalėtojas - 3-6 poros nugalėtojas
91 2018-05-12 00:00:00 I etape aukštesnė vieta Finalas - Dėl III vietos
92 2018-05-12 00:00:00 I etape aukštesnė vieta Finalas - Dėl I vietos
93 2018-05-16 00:00:00 I etape žemesnė vieta Finalas - Dėl III vietos
95 2018-05-19 00:00:00 Jei reikės Finalas - Dėl III vietos
96 2018-05-19 00:00:00 I etape aukštesnė vieta Finalas - Dėl I vietos
97 2018-05-22 00:00:00 Jei reikės Finalas - Dėl I vietos
98 2018-05-26 00:00:00 Jei reikės Finalas - Dėl I vietos