Tvarkaraštis

Rung nr. Data Salė Komandos Rezultatas Prot
1 2019-09-21 15:00:00 VK sporto salė Vilniaus VHC „Šviesa“ - Utenos HC „Utena“ 41 : 20
2 2019-09-17 18:00:00 Rankinio centras „KKSC-RSSG-Grifas“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 28 : 36
3 2019-09-21 14:15:00 LSMU VA Kauno „Granitas-Karys“ - Šiaulių „SC Dubysa“ 31 : 24
4 2019-09-21 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - RK “Kauno Ąžuolas - KTU” 29 : 33
5 2019-09-27 15:30:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Utenos HC „Utena“ 51 : 21
6 2019-09-25 19:00:00 Rankinio centras „KKSC-RSSG-Grifas“ - Vilniaus VHC „Šviesa“ 19 : 39
7 2019-09-25 19:00:00 Sporto salė, Birutės g. 5 Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Šiaulių „SC Dubysa“ 34 : 24
8 2019-09-25 19:30:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Kauno „Granitas-Karys“ 31 : 27
9 2019-10-05 14:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - „KKSC-RSSG-Grifas“ 41 : 20
10 2019-10-09 19:00:00 KA „Saulė“ Šiaulių „SC Dubysa“ - Vilniaus VHC „Šviesa“ 21 : 44
11 2019-10-05 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 30 : 28
12 2019-10-09 19:30:00 Garliavos SC RK “Kauno Ąžuolas - KTU” - Kauno „Granitas-Karys“ 30 : 34
13 2019-10-19 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - „KKSC-RSSG-Grifas“
14 2019-10-19 14:00:00 KA „Saulė“ Šiaulių „SC Dubysa“ - Klaipėdos „Dragūnas“
15 2019-10-19 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Vilniaus VHC „Šviesa“
16 2019-10-19 14:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - RK “Kauno Ąžuolas - KTU”
17 2019-11-02 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Šiaulių „SC Dubysa“
18 2019-10-30 19:30:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Klaipėdos „Dragūnas“
19 2019-10-30 19:00:00 VK sporto salė Vilniaus VHC „Šviesa“ - RK “Kauno Ąžuolas - KTU”
20 2019-10-29 19:30:00 LSMU VA Kauno „Granitas-Karys“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“
21 2019-11-09 13:00:00 Rankinio centras „KKSC-RSSG-Grifas“ - Šiaulių „SC Dubysa“
22 2019-11-09 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Utenos HC „Utena“
23 2019-11-09 14:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - RK “Kauno Ąžuolas - KTU”
24 2019-11-09 14:15:00 LSMU VA Kauno „Granitas-Karys“ - Vilniaus VHC „Šviesa“
25 2019-11-16 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - „KKSC-RSSG-Grifas“
26 2019-11-13 19:30:00 Garliavos SC RK “Kauno Ąžuolas - KTU” - Utenos HC „Utena“
27 2019-11-13 19:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Kauno „Granitas-Karys“
28 2019-11-13 19:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Vilniaus VHC „Šviesa“
29 2019-11-27 19:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Klaipėdos „Dragūnas“
30 2019-11-27 19:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Kauno „Granitas-Karys“
31 2019-11-27 19:30:00 Garliavos SC RK “Kauno Ąžuolas - KTU” - „KKSC-RSSG-Grifas“
32 2019-11-30 14:00:00 Garliavos SC Šiaulių „SC Dubysa“ - Vilniaus HC „Vilnius“
33 2019-12-11 19:00:00 VK sporto salė Vilniaus VHC „Šviesa“ - Klaipėdos „Dragūnas“
34 2019-12-14 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“
35 2019-12-10 19:30:00 LSMU VA Kauno „Granitas-Karys“ - „KKSC-RSSG-Grifas“
36 2019-12-14 14:00:00 KA „Saulė“ Šiaulių „SC Dubysa“ - RK “Kauno Ąžuolas - KTU”
37 2020-01-15 19:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Vilniaus VHC „Šviesa“
38 2020-01-18 14:00:00 Sporto salė, Birutės g. 5 Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - „KKSC-RSSG-Grifas“
39 2020-01-15 19:00:00 Sporto rūmai Šiaulių „SC Dubysa“ - Kauno „Granitas-Karys“
40 2020-01-18 15:00:00 Garliavos SC RK “Kauno Ąžuolas - KTU” - Vilniaus HC „Vilnius“
41 2020-01-25 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Klaipėdos „Dragūnas“
42 2020-01-25 15:00:00 VK sporto salė Vilniaus VHC „Šviesa“ - „KKSC-RSSG-Grifas“
43 2020-01-25 14:00:00 KA „Saulė“ Šiaulių „SC Dubysa“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“
44 2020-01-25 14:15:00 LSMU VA Kauno „Granitas-Karys“ - Vilniaus HC „Vilnius“
45 2020-01-29 19:00:00 Rankinio centras „KKSC-RSSG-Grifas“ - Klaipėdos „Dragūnas“
46 2020-01-29 19:00:00 VK sporto salė Vilniaus VHC „Šviesa“ - Šiaulių „SC Dubysa“
47 2020-02-01 14:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Vilniaus HC „Vilnius“
48 2020-01-28 19:30:00 LSMU VA Kauno „Granitas-Karys“ - RK “Kauno Ąžuolas - KTU”
49 2020-02-08 13:00:00 Rankinio centras „KKSC-RSSG-Grifas“ - Utenos HC „Utena“
50 2020-02-08 14:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Šiaulių „SC Dubysa“
51 2020-02-05 19:00:00 VK sporto salė Vilniaus VHC „Šviesa“ - Vilniaus HC „Vilnius“
52 2020-02-08 15:00:00 Garliavos SC RK “Kauno Ąžuolas - KTU” - Alytaus „Varsa-Stronglasas“
53 2020-02-15 14:00:00 KA „Saulė“ Šiaulių „SC Dubysa“ - Utenos HC „Utena“
54 2020-02-15 14:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Vilniaus HC „Vilnius“
55 2020-02-15 15:00:00 Garliavos SC RK “Kauno Ąžuolas - KTU” - Vilniaus VHC „Šviesa“
56 2020-02-15 14:00:00 Sporto rūmai Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Kauno „Granitas-Karys“
57 2020-02-22 14:00:00 KA „Saulė“ Šiaulių „SC Dubysa“ - „KKSC-RSSG-Grifas“
58 2020-02-22 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - Vilniaus HC „Vilnius“
59 2020-02-19 19:30:00 Garliavos SC RK “Kauno Ąžuolas - KTU” - Klaipėdos „Dragūnas“
60 2020-02-19 19:00:00 VK sporto salė Vilniaus VHC „Šviesa“ - Kauno „Granitas-Karys“
61 2020-03-07 13:00:00 Rankinio centras „KKSC-RSSG-Grifas“ - Vilniaus HC „Vilnius“
62 2020-03-07 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K. Utenos HC „Utena“ - RK “Kauno Ąžuolas - KTU”
63 2020-03-03 19:30:00 LSMU VA Kauno „Granitas-Karys“ - Klaipėdos „Dragūnas“
64 2020-03-04 19:00:00 VK sporto salė Vilniaus VHC „Šviesa“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“
65 2020-03-11 19:00:00 Neptūnas Klaipėdos „Dragūnas“ - Alytaus „Varsa-Stronglasas“
66 2020-03-10 19:30:00 LSMU VA Kauno „Granitas-Karys“ - Utenos HC „Utena“
67 2020-03-14 13:00:00 Rankinio centras „KKSC-RSSG-Grifas“ - RK “Kauno Ąžuolas - KTU”
68 2020-03-14 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ - Šiaulių „SC Dubysa“
69 2020-03-28 14:00:00 HC Vilnius Klaipėdos „Dragūnas“ - Vilniaus VHC „Šviesa“
70 2020-03-28 14:00:00 Stadiono salė Alytaus „Varsa-Stronglasas“ - Utenos HC „Utena“
71 2020-03-28 14:00:00 Rankinio centras „KKSC-RSSG-Grifas“ - Kauno „Granitas-Karys“
72 2020-03-28 14:00:00 Garliavos SC RK “Kauno Ąžuolas - KTU” - Šiaulių „SC Dubysa“
73 2020-04-01 00:00:00 I komandos aikštelėje I vieta - VIII vieta
74 2020-04-01 00:00:00 II komandos aikštelėje II vieta - VII vieta
75 2020-04-01 00:00:00 III komandos aikštelėje III vieta - VI vieta
76 2020-04-01 00:00:00 IV komandos aikštelėje IV vieta - V vieta
77 2020-04-04 00:00:00 VIII komandos aikštelėje VIII vieta - I vieta
78 2020-04-04 00:00:00 VII komandos aikštelėje VII vieta - II vieta
79 2020-04-04 00:00:00 VI komandos aikštelėje VI vieta - III vieta
80 2020-04-04 00:00:00 V komandos aikštelėje V vieta - IV vieta
81 2020-04-08 00:00:00 Jei reikės I vieta - VIII vieta
82 2020-04-08 00:00:00 Jei reikės II vieta - VII vieta
83 2020-04-08 00:00:00 Jei reikės III vieta - VI vieta
84 2020-04-08 00:00:00 Jei reikės IV vieta - V vieta
85 2020-04-22 00:00:00 I etape aukštesnė vieta 1-8 poros nugalėtojas - 4-5 poros nugalėtojas
86 2020-04-22 00:00:00 I etape aukštesnė vieta 2-7 poros nugalėtojas - 3-6 poros nugalėtojas
87 2020-04-25 00:00:00 I etape žemesnė vieta 4-5 poros nugalėtojas - 1-8 poros nugalėtojas
88 2020-04-25 00:00:00 I etape žemesnė vieta 3-6 poros nugalėtojas - 2-7 poros nugalėtojas
89 2020-04-29 00:00:00 Jei reikės 1-8 poros nugalėtojas - 4-5 poros nugalėtojas
90 2020-04-29 00:00:00 Jei reikės 2-7 poros nugalėtojas - 3-6 poros nugalėtojas
91 2020-05-06 00:00:00 I etape aukštesnė vieta Finalas - Dėl III vietos
92 2020-05-06 00:00:00 I etape aukštesnė vieta Finalas - Dėl I vietos
93 2020-05-09 00:00:00 I etape žemesnė vieta Finalas - Dėl III vietos
94 2020-05-09 00:00:00 I etape žemesnė vieta Finalas - Dėl I vietos
95 2020-05-13 00:00:00 Jei reikės Finalas - Dėl III vietos
96 2020-05-13 00:00:00 I etape aukštesnė vieta Finalas - Dėl I vietos
97 2020-05-16 00:00:00 Jei reikės Finalas - Dėl I vietos
98 2020-05-20 00:00:00 Jei reikės Finalas - Dėl I vietos