“Ūla” antrąkart įveikė debiutantus

Lietuvos rankinio lygos (LRL) pirmenybėse Varėnos “Ūlos” rankininkai išvykos rungtynėse rezultatu 34:29 (17:13) nugalėjo turnyrinės lentelės kaimynus – Pasvalio “Triobet” atstovus.

Tai jau buvo antroji varėniškių pergalė prieš šią debiutantų ekipą. Pirmoji akistata, vykusi 2012 metų spalio 20 dieną, Varėnoje baigėsi aikštės šeimininkų pergale rezultatu 29:25.

Tiek pirmoje dvikovoje Varėnoje, tiek Pasvalyje virė atkakli ir intriguojanti kova, tačiau dažniau 3-4 įvarčiais priekyje buvo Varėnos atstovai.

Pirmojo kėlinio viduryje, varėniškiai pirmavo ir 6 įvarčiais – 11:5, taip pat toks skirtumas buvo ir 49 rungtynių minutę – 29:23. Tačiau pasvaliečiai nesiruošė nuleisti rankų ir 54 rungtynių minutę buvo sugrąžinę rungtynių intrigą, kuomet priartėjo vos per 2 įvarčius – 28:30.

Visgi, varėniškių patirtis ir šaltakraujiškas žaidimas neleido pakeisti rungtynių baigties – “Ūlos” rankininkai surezgė kelias paeiliui rezultatyvias atakas ir pergalės iš rankų jau nebepaleido.

“Ūlos” komandą į pergalę vedė Žygimantas Grigėnas, įmetęs 9 įvarčius, Rimantas Palevičius pridėjo 8, Gediminas Barysas ir Kęstutis Ikasala – po 4, Šarūnas Krisiulevičius ir Kęstutis Krisiulevičius – po 3, Egidijus Sereičikas – 2, Eimantas Kalanta – 1 įv.

“Triobet” gretose pasižymėjo Arnas Tekutis, pelnęs 6 įvarčius, Mindaugas Nakvosas pridėjo 5 (1 iš 7 m), Eligijus Povilionis – 5, Simas Stankus – 5, Rolandas Indrišiūnas – 4, Karolis Gražinis – 2, Deivydas Svalbonas – 2 įv.

Varėniškiai tarp 10 LRL komandų turnyrinėje lentelėje žengia aštunti (4 pergalės, 10 pralaimėjimų), pasvaliečiai – devinti (2 pergalės, 12 pralaimėjimų).

Išsamią LRL turnyrinę lentelę galite pamatyti paspaudę ČIA.