Uteniškius pranokusi “Šviesa” užsitikrino trečiąją vietą

„Vivus.lt“ rankinio lygoje rungtynėmis tarp HC „Utenos“ ir Vilniaus VHC „Šviesos“ prasidėjo paskutinysis reguliaraus sezono turas. Išvykoje žaidusi „Šviesa“ rezultatu 43:17 pranoko paskutinėje vietoje likusius uteniškius.

vhc utena

Intrigos šiose rungtynėse per daug neužfiksuota, svečiai iš sostinės, kuriems šios rungtynės buvo svarbios kovojant dėl trečiosios vietos reguliariajame sezone per pirmąjį kėlinį susikūrė solidų pranašumą (19:8), o per antrąjį kėlinį rungtyniaudami dar ir be Valdo Drabavičiaus tą persvarą padidino iki 43:17.

Utena jau prieš šias rungtynes neturėjo net teorinių šansų pakilti iš paskutiniosios turnyrinės lentelės vietos. Iškovoję vieną tašką uteniškiai savąjį sezoną baigė jau dabar. Vilniaus ekipai ši pergalė užtikrino trečiąją vieta, tačiau būsimus varžovus jie sužinos tik pasibaigus paskutiniajam turui. Ši „Šviesos“ pergalė atskleidė pirmąją aiškią ketvirtfinalio porą, ja tapo ketvirtoje pozicijoje likę Alytaus „Varsos – Stronglaso“ rankininkai bei penkti finišavę lygos debiutantai „KTU“.

Gediminas Paukštė (HC „Utena“): „Nesugebėjome laiku grįžti į gynybą nors tai akcentavome prieš rungtynes. Varžovai žaidė greitą rankinį ir jis jiems puikiai pavyko. Bet kokiu atveju šis sezonas mūsų jaunimui davė daug brangios patirties ateičiai.“

Antanas Taraskevičius (VHC „Šviesa“): „Koncentravomės visų pirma į mums labai reikalingą pergalę, svarbu, jog pavyko ją pasiekti. Akcentavome, jog reikia išeiti į aikštę nusiteikus, kitaip gali kilti problemų. Jų buvo stabdant „Utenos“ liniją, bet savo uždavinius šiandien įgyvendinome.“

HC „Utena“: Eimantas Sinkevičius ir Karolis Ubeika po 4, Justas Daujotis ir Domantas Trinkūnas po 3.

VHC „Šviesa“: Karolis Antavnavičius 7, Tomas Bernatavičius, Artūras Švilpa, Rosvaldas Ramunis, Žygimantas Sinkevičius ir Tadas Rasakevičius po 4.