Utenoje – rungtynės be staigmenų

Utenoje šeštadienį vyko dar vienas Lietuvos “Vivus.lt” rankinio lygos vienuoliktojo turo susitikimas – HC “Utena” priėmė Šiaulių “Dubysos-Gubernijos” rankininkus.

utenaIš pradžių rungtynių eiga žadėjo intrigą. Pirmajame kėlinyje abi komandos pakaitomis pelnė įvarčius, tad jas skyrė daugiausia vienas įvartis. Tačiau įpusėjus kėliniui šiauliečiai ėmė tolti – 11:7, 15:8, 18:10, o kėlinys baigėsi 6 įvarčių skirtumu “Dubysos-Gubernijos” naudai – 18:12.

Antroje rungtynių pusėje uteniškiai bandė vytis varžovus, sumažino atsilikimą (23:19). Tačiau tuomet šiauliečiai, regis, įgavo antrą kvėpavimą ir, sužaidę atkarpą 9:0, jau pirmavo dviženkliu skirtumu – 32:19. Trylikos įvarčių atotrūkį “Dubysos-Gubernijos” rankininkai išlaikė iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 37:24 (18:12).

Utenos komandoje lyderiavo Matas Mecelica, įmetęs 10 įvarčių (3 iš 7 m), po 4 įmetė Giedrius Kvyklys ir Marius Deveikis.

Šiauliečių gretose rezultatyvumu pasižymėjo taip pat 10 įvarčių įmetęs Tautvydas Damašauskas, 8 (2 iš 7 m) pridėjo Aivaras Budrys, 7 – Arūnas Tribė.

Andrius Katinas (“Utena”): “Varžybos buvo sunkios, pralošėme dideliu skirtumu. Turėjome trumpą suolelį, neapsigynėme nuo Šiaulių greitų atakų, prisidėjo ir žaidėjų patirtos traumos. Manau, tai ir nulėmė rezultatą.”

Aivaras Budrys (“Dubysa-Gubernija): “Atvažiavome rimtai nusiteikę, nors mūsų buvo ir nedidelės gretos. Stengėmės, kovojom ir pasiekėme rezultatą.”