VHC „Šviesa“ pranoko „Granitą-Karį“

DSC_5751Sekmadienį rankinio gerbėjai galėjo stebėti dar vienas rungtynes. Šįkart dvigubos – LRL ir BHL lygų – įskaitos rungtynės vyko Vilniuje. Aikštelės šeimininkai VHC „Šviesa“ priėmė Kauno „Granito-Kario“ rankininkus. Rungtynes vilniečiai laimėjo rezultatu 37:34 (19:14).

Rungtynių pradžioje vilniečiai susikrovė saugesnę persvarą, kurią išlaikė viso pirmojo kėlinio metu (4:0, 9:4, 12:7). Pirmasis kėlinys baigėsi „Šviesai“ pirmaujant rezultatu 19:14.

Nors šią persvarą aikštelės šeimininkams pavyko išlaikyti ir didžiąją antrojo kėlinio dalį, tačiau likus dešimčiai minučių „Granitas“ pradėjo tirpdyti persvarą ir pavojingai priartėjo prie „Šviesos“ (31:28, 32:31). Vis dėlto pergalės paskutinėmis minutėmis atiduoti neketinę vilniečiai užbaigė rungtynes pergalingai – 37:34.

„Vertiname rungtynes neblogai, pergalė visada yra gerai. Planavome gerą gynybą, nes viskas prasideda nuo jos. Tačiau priešininkas vis rasdavo spragas, vis lipo ant kulnų ir mums vis nepavykdavo atitolti. Ne viskas buvo gerai, tačiau kaskart vis geriau sužaidžiame ir geriau susikalbame tarpusavyje“, – rungtynių eigą ir baigtį įvertino VHC „Šviesa“ žaidėjas Domantas Pukas.

„Rungtynių pradžioje trūko susikaupimo, atsilikome 4:0. O „Šviesa“ – emocinga komanda, kai jau užsiveda, labai sunku jiems kibti į atlapus. Visas rungtynes mes taip ir „prasitampėme“. Tai, manau, rungtynių pradžia pakišo koją ir taisysime savo žaidimą“, – po rungtynių teigė Kauno „Granito-Kario“ žaidėjas Arminas Stankūnas.

VHC „Šviesa“: Karolis Antanavičius – 8, Rosvaldas Ramunis – 5, Laurynas Palevičius, Karolis Bliuvas, Valdas Drabavičius ir Domantas Pukas – po 4, Tadas Rasakevičius – 3, Eimantas Sinkevičius ir Skirmantas Plėta – po 2, Taurintas Markiavičius – 1.

Kauno „Granitas-Karys“: Tadas Bučinskas – 12, Arminas Stankūnas – 8, Martynas Giedraitis, Karolis Grigas ir Mantas Sturonas – po 2,  Vladas Tomkevičius, Paulius Šarkauskas ir Marius Kairys – po 1.

Artimiausią Lietuvos rankinio lygos kovą kviečiame stebėti LRL Youtube kanale. Šeštadienį, spalio 24 d., sostinėje „Vilnius“ susigrums su Panevėžio „SC-RSSG-Grifu“.