Vilniuje vykusios kovos baigėsi nevienodai

VHC-KTUTrečiadienį dėmesio centre buvo Vilnius – čia vyko dvejos Lietuvos rankinio lygos rungtynės. VHC “Šviesa” įveikė “Kauno Ąžuolą-KTU” rezultatu 33:29 (18:12), o HC “Vilnius” neatlaikė Klaipėdos “Dragūno” puolimo – rungtynės baigėsi klaipėdiečių pergale 38:28 (17:14).

“Šviesa” įveikė ąžuolus

Rungtynes VHC “Šviesa”  pradėjo galingai. Vilniečiai kėliniui įpusėjus buvo praleidę vos tris įvarčius (4:1, 5:2, 10:3). Šį 7 įvarčių skirtumą svečiams iš Kauno pirmame kėlinyje pavyko sumažinti tik vienu įvarčiu (14:7, 16:9, 17:11). Kėlinys baigėsi rezultatu – 18:12.

Antrasis kėlinys “Kauno Ąžuolo-KTU” komandai buvo labai sunkus. Iki kėlinio vidurio įvarčių skirtumas tarp komandų nemažėjo – 22:17, 26:18. Tačiau kėlinio pabaigoje skirtumas pradėjo tirpti (30:24, 31:27). Vis dėlto laikas buvo “Šviesos” pusėje ir rungtynės baigėsi rezultatu 33:29.

“Rungtynių tikėjomės sunkių. Tikėjomės padaryti kuo mažiau klaidų ir laimėti. Vis dėlto klydome daug, bet laimėjome. Žaidėme gana banguotai, nesusikalbėjome gynyboje, todėl priešininkas galėjo mažinti mūsų atotrūkį. Tačiau visi žaidėme gana gerai”, – žaidimo eigą apibūdino VHC “Šviesa” žaidėjas Karolis Antanavičius.

“Priešininkai turi daug stiprių individualių žaidėjų. Vartininkai taip pat gerai dirbo. Esame praradę žaidėjų, gal treniruotėse irgi trūko maksimalaus pasiruošimo. Bandėme išlyginti rezultatą, tačiau gal kiek per kietai žaidėme, nes išvydome dvi raudonas korteles”, – kad tikėjosi sunkios kovos, neslėpė “Kauno Ąžuolo-KTU” žaidėjas Arminas Stankūnas.

VHC “Šviesa”: Tomas Bernatavičius, Artūras Švilpa ir Valdas Drabavičius – po 5, Karolis Antanavičius, Laurynas Palevičius ir Karolis Antonovičius – po 4, Ignas Grigas – 3, Taurintas Markiavičius, Tadas Rasakevičius ir Domantas Pukas – po 1.

RK “Kauno Ąžuolas-KTU”: Arminas Stankūnas – 9, Karolis Jankauskas – 7, Mantas Sturonas – 4, Vilius Juozaitis ir Aurimas Balčiūnas – po 3, Edvinas Balčiūnas ir Lukas Sutkus – po 1.

Sunkiai pradėjęs “Dragūnas” įveikė “Vilnių” VIL-DRA3

Pirmojo kėlinio pradžioje “Dragūnas” susikrovė 3 įvarčių persvarą, kurią išlaikė iki kėlinio pabaigos (4:1, 10:7, 15:12). Kėlinys baigėsi rezultatu 17:14. Svarbu paminėti, kad iš 14 pirmo kėlinio HC “Vilnius” pelnytų įvarčių 8 pelnė Vaidas Drevinskas.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai pradėjo palengva didinti savo persvarą (21:17, 25:18, 33:24). Rungtynės baigėsi “Dragūno” pergale rezultatu 38:28.

“Pirmas kėlinys buvo apylygis. Antrame bandėme vytis, bet nepavijome. Šiuo metu jie stipresni, tiek galiu pasakyti. Kova buvo graži, tačiau ruošimės revanšui”, – nedaugžodžiavo HC “Vilnius” vartininkas Donatas Žebelys.

“Buvo labai sunki pradžia. Pagrindinis tikslas buvo stabdyti Drevinską. Pradžioje tai mums nelabai pavyko. Antrame kėlinyje išvadas padarėme ir  pagaliau išbėgome į greitas atakas, tad turime pergalę”, – apie sunkumus rungtynių pradžioje kalbėjo Klaipėdos “Dragūno” žaidėjas Žanas Gabrielius Virbauskas.

HC “Vilnius”: Vaidas Drevinskas – 13, Martynas Lapinskas – 5, Ignas Valiušis, Tautvydas Damašauskas ir Deivydas Matulis – po 2, Evaldas Veida – 1.

Klaipėdos “Dragūnas: Žanas Gabrielius Virbauskas – 9, Lukas Simėnas – 7, Deividas Virbauskas ir Benas Butkus – po 5, Laurynas Simonavičius ir Gytis Šmantauskas – po 4, Mykolas Lapiniauskas – 3, Gintaras Cibulskis – 1.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks jau šį šeštadienį –  lapkričio 2 dieną. Tuomet 14 val. HC “Utena” namuose priims Šiaulių “SC Dubysą”.