“Vilnius” ir “Dubysa” pasipildė savo taškų kraitį

utena-vilniusLietuvos rankinio lygos reguliarusis čempionatas eina link pabaigos – liko sužaisti dar dvylika rungtynių. Komandos stengiasi užsitikrinti geresnę vietą atkrintamosiose, tad pastaruoju metu įtampos rankinio aikštelėse tikrai netrūksta. Vis dėlto šeštadienį vykusios dvejos rungtynės buvo šiek tiek ramesnės ir jose po pergalę įsirašė dvikovų favoritai.

Vilniaus HC “Vilnius” rezultatu 42:25 (21:10) nugalėjo “Uteną”.

Vilniečiai nuo pat rungtynių pradžios diktavo savo žaidimo ritmą ir nuosekliai krovėsi persvarą. Pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavę 11 įvarčių, antroje rungtynių pusėje HC “Vilniaus” rankininkai atotrūkį dar padidino ir finišavo būdami priekyje 17 įvarčių.

HC “Utena”: Arūnas Urbonas – 8, Pijus Jakimavičius – 5, Mantas Zabulis – 4, Eimantas Sinkevičius – 3, Karolis Ubeika – 2, Andrius katinas, Dovydas Vitkus, Evaldas Morkvėnas – po 1.

HC “Vilnius”: Tautvydas Damašauskas – 7, Robertas Skobas – 6, Martynas Lapinskas, Domantas Raudonius, Evaldas Veida – po 5, Deivydas Matulis – 4, Ignas Valiušis, Airidas Petronis – po 3, Vaidas Drevinskas, Šarūnas Mieliauskas – po 2.

“Sekėsi gana neblogai, pradžioje gerai užpuolėme. Demonstravom gerą gynybą ir dažnai išbėgdavome į greitas atakas”, – žaidimo pliusus vardijo HC “Vilnius” žaidėjas Šarūnas Mieliauskas.

“Rungtynės buvo sunkios. Pradžia gana gera buvo, žaidėm drausmingai, gynyba gana gerai sekėsi. Bet paskui šiek tiek pavargom ir tai lėmė klaidas, varžovų greitas atakas ir varžovų atotrūkis po truputį augo”, – komentavo HC “Utena” žaidėjas Andrius Katinas.

dubysa-grifas

Kitose rungtynėse Šiaulių “SC Dubysa” rezultatu 40:32 (19:12) įveikė Panevėžio “KKSC-RSSG-Grifą”.

Namuose žaidę šiauliečiai rungtynių pradžioje neleido varžovams įkvėpti oro – 10:3. Tik kėlinio viduryje Panevėžio ekipa ėmė atsitiesti ir realizuoti metimus.

Netrukus už grubų žaidimą iš aikštelės buvo išvarytas “Dubysos” žaidėjas Arūnas Tribė ir tai, regis, įnešė šiek tiek sumaišties. Abi komandos ėmė žaisti apylygiai, tačiau Šiaulių ekipa liko priekyje kėlinio pradžioje susikauptos persvaros dėka.

Antrame kėlinyje panevėžiečiai bandė reabilituotis ir sumažinti savo atsilikimą, tačiau priartėti mažiau nei 5 įvarčiais nepavyko – 22:16, 26:20, 32:35. Rungtynes aikštelės šeimininkai baigė pirmaudami 8 įvarčiais.

“SC Dubysa”: Aivaras Budrys, Tomas Baliutavičius – po 9, Robertas Ramašauskas , Domantas Stripeika – po 5, Rokas Zdanavičius, Donatas Stripeika – po 3, Justas Mielenis, Gedvinas Jocas, Arūnas Tribė – po 2.

“KKSC-RSSG-Grifas”: Egidijus Narakas – 9, Pavelas Zeifertas – 8, Mindaugas Barzdenis – 7, Evaldas Vėta – 4, Ignas Storukas – 3, Titas Vaidžiūnas – 1.

“Šiandienos rungtynės tiek mums, tiek šiauliečiams buvo labai svarbios. Varžovai šias rungtynes pradėjo visu šimtu procentų ir tai atsispindi rezultate. Šiandien buvome silpnesni tiek puolime, tiek gynyboje”, – po rungtynių kalbėjo Panevėžio komandos treneris Mindaugas Vėta.

“Rungtynes vertinu gerai. Svarbiausias tikslas, iškeltas prieš rungtynes, buvo pergalė. Nugalėjome turnyro lentelės konkurentus, pakilome į septintą vietą ir sieksime  geresnių rezultatų atkrintamosiose”, – komentavo Šiaulių komandos žaidėjas Domantas Stripeika.

Kitos Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks jau kovo mėnesį, tačiau rankinio gerbėjai nenuobodžiaus. Kitą savaitgalį, vasario 29-kovo 1 dienomis, Alytuje vyks Lietuvos rankinio federacijos taurės finalo ketvertas.