Šiauliuose vyko įnirtinga rankinio dvikova

Šeštadienį Saulės mieste vykusios Lietuvos “Vivus.lt” rankinio lygos rungtynės buvo itin įtemptos. Aikštelėje susitikusios turnyrinės lentelės kaimynės Šiaulių “SM Dubysa-Gubernija” ir Varėnos “Ūla” žadėjo įdomų reginį žiūrovams.

VarenaPirmąją dvikovą Varėnoje laimėjo Šiaulių klubas rezultatu 28:27. Artėjant susitikimui buvo spėliojama, ar pavyks Varėnos ekipai nustebinti šį sezoną labiausiai stebinusią ekipą.

Pirmoji rungtynių pusė leido tikėtis dzūkų pergalės – jie rungtyniavo užtikrinčiau ir greitai išsiveržė į priekį 5:1. Tik antroje kėlinio pusėje aikštelės šeimininkams pavyko priartėti – 10:9, 14:12. Tačiau keli rezultatyvūs metimai ir taiklus varėniškio Lauryno Petrušio realizuotas 7 m baudinys “Ūlą” išvedė į priekį trimis įvarčiais – 17:13.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo Varėnos rankininkų spurtu, tačiau koją pakišo du neįmesti 7 m baudiniai. Tuomet iniciatyvą perėmė “Dubysa-Gubernija” ir ėmė mažinti atsilikimą – 21:15, 24:19, 27:26. Likus žaisti keturias minutes rezultatą išlygino šiaulietis Aivaras Budrys. Lemiamą, pergalingą rungtynių įvartį 58-ąją minutę į Varėnos komandos vartus pasiuntė Arminas Milaknis – rungtynes vieno įvarčio persvara laimėjo šiauliečiai – 32:31.

Įtemptose rungtynėse buvo įspėti abiejų komandų treneriai – 42 minutę geltona kortelė buvo parodyta Varėnos komandos treneriui Tauvydui Mikalauskui, 52 minutę – šiauliečiui Arūnui Balčiūnui.

Šiaulių “SM Dubysa-Gubernija”: Aivaras Budrys – 11 įvarčių (4 iš 7 m), Egidijus Dambrauskas – 7, Arminas Milaknis – 4, Arūnas Tribė, Artūras Strupas – po 3, Paulius Morkūnas – 2, Gediminas Pocius, Tautvydas Damašauskas – po 1.

Varėnos “Ūla”: Laurynas Petrušis – 11 įvarčių (2 iš 7 m), Gražvydas Sereičikas – 9 (2 iš 7 m), Domantas Leknickas – 4, Šarūnas Krisiulevičius, Rimantas Palevičius – po 3, Deivydas Kisneris – 1.

Artūras Strupas (“SM Dubysa-Gubernija”): “Varėnos komanda atvyko nevisos sudėties, o mums nuo pat rungtynių pradžios nepavyko susikaupti, žaisti savo žaidimo. Trumpai tariant, sužaidėme blogiausias sezono rungtynes, po kurių net sunku ką ir pasakyti.”