Čempionai “Varsa-Stronglasas” vėl pajuto pergalės skonį

Šeštadienį Lietuvos “Vivus.lt” rankinio lygos čempionate buvo sužaistos dvejos rungtynės.

Čempionai vėl pajuto pergalės skonį

alytusAlytuje čempionės titulą ginanti “Varsos-Stronglaso” ekipa rezultatu 26:19 (14:9) nugalėjo sostinės HC “Vilnių”.

Užtikrintai pradėję rungtynes aikštelės šeimininkai įrodė, kad šių metų pradžioje jaustas sąstingis jau pranyko. Alytiškiai pirmosiomis minutėmis nusileido varžovams 5:2, tačiau netrukus spurtavo 6:0 ir išsiveržė į priekį 8:5. Sėkmingai realizavę metimus “Varsos-Stronglaso” rankininkai po pirmojo kėlinio priekyje buvo 5 įvarčiais – 14:9.

Antroje rungtynių pusėje “Varsa-Stronglasas” nemažino apsukų ir neleido vilniečiams priartėti – 18:12, 20:16, 24:17. HC “Vilnius” turėjo pripažinti varžovų pranašumą – rungtynės baigėsi rezultatu 26:19.

Alytaus ekipoje po 6 įvarčius įmetė Žygimantas Micevičius ir Lukas Feoktistovas, 4 – Aurelijus Sabonis, 3 (1 iš 7 m) – Gintautas Adamkevičius.

Vilniaus komandai po 6 įvarčius pelnė  Karolis Antonovičius ir Martynas Žala, 4 (2 iš 7 m) – Martynas Lapinskas.

Vilniaus HC „Vilnius“ treneris Petras Raupėnas: “Buvo gražios rungtynės, Alytus buvo gerai pasiruošęs šitam susitikimui. Malonu, kad mes kažkiek varžovams pasipriešinome. Šiandien trūksta pas mus žaidėjų, jaunoka pas mus komanda, patirtis nugalėjo prieš jaunystę. Ateityje stengsimės geriau žaisti ir darysime išvadas.”

Alytaus „Varsos-Stronglaso“ treneris Eugenijus Gimbutas: “Rungtynes laimėjome, nes buvome gerai nusiteikę kovai. Vyrai šiandien atrodė žymiai geriau nei paskutinėse rungtynėse, o prie pergalės prisidėjo ir tai, kad varžovai žaidė nevisos sudėties.”

Panevėžyje – įvarčių lietus

PanevezysNamuose žaidęs Panevėžio “Grifas-R. Sargūno sporto gimnazija-KKSC” sutriuškino Utenos HC “Uteną”.

Dviejų šio sezono silpniausių komandų dvikova žadėjo intriguojančią kovą, tačiau intrigą greitai išsklaidė pasipylęs įvarčių lietus. Per pirmąjį rungtynių kėlinį “Grifas” įmetė 18 įvarčių, o į savo vartus leido įmesti vos 8. Antroje rungtynių pusėje uteniškiai bandė kabintis į žaidimą, tačiau jiems trukdė daugybė padarytų klaidų. Tuo naudojosi aikštelės šeimininkai ir didino atotrūkį – 21:11, 28:14, 34:17.

Panevėžio komandai 7 įvarčius pelnė Ovidijus Jagučanskis, po 4 – Ernestas Nikitinas ir Deividas Pocius, 2 – Domantas Pukas.

Uteniškių gretose 8 kartus (1 iš 7 m) pasižymėjo Tomas Čiužas, 3 – Eimantas Sinkevičius, po 2 – Karolis Ubeika ir Matas Mecelica.

Utenos HC “Utena” treneris Gediminas Paukštė: „Pralošėme dideliu skirtumu, antrasis kėlinys buvo tik formalumas. Buvo labai daug klaidų elementariausiose situacijose. Negalima tiek klysti, jeigu norime galvoti apie geresnį rezultatą.“

Panevėžio “Grifo” treneris Mindaugas Vėta: „Pirmą kartą rezultatas yra tikrai tenkinantis, nors turnyrinėje lentelėje jis jau nieko nebereiškia. Pradėsime ruoštis atkrintamosioms, kuriose žaisime prie Klaipėdos „Dragūną“. Tai nebus paprasta.“