“Dragūnas” atsirevanšavo HC “Vilniui”

Traumų išretinti Lietuvos čempionai Klaipėdos “Dragūno” rankininkai namuose 4 įvarčių persvara – 28:24 (16:13) nugalėjo HC “Vilniaus” ekipą.

“Dragūnas” pirmavo nuo pat pirmųjų dvikovos minučių – 5:2, 8:5, 12:8, 15:12, o antrajame kėlinyje vienu metu (44 rungtynių minutę) buvo atitrūkęs ir šešiais įvarčiais – 22:16. Visgi, rungtynių pabaigoje vilniečiai dar įnešė šiek tiek intrigos, kuomet 54 rungtynių minutę priartėjo per 3 įvarčius – 21:24. Tuomet Artūro Juškėno auklėtiniai sukruto bei pademonstravo čempionišką charakterį – rungtynių pabaigą sužaidė šaltakraujiškai.

“Dragūną” į pergalę vedė Benas Petreikis. Nors jis rungtyniavo šiek tiek sirguliuojantis (rungtynių išvakarėse pakilo kūno temperatūra), tačiau sugebėjo pelnyti 6 įvarčius (1 iš 7 m), po 5 įvarčius pelnė Tadas Stankevičius (1 iš 7 m) ir Darius Jasinskas, po 3 – Edvinas Vorobjovas ir Evaldas Griežė, 2 – Jonas Truchanovičius, 1 – Gediminas Vaitkus.

HC “Vilniaus” ekipos rezultatyviausieji: Jonas Aujotas Petrikejevas ir Marius Panavas – po 6 įv., Marius Baranauskas, Martynas Žala ir Kostas Plaušinaitis (1 iš 7 m) – po 3, Jūris Aganauskas – 2 įv.

Pirmoji šių komandų dvikova, vykusi 2012 metų spalio 20 dieną Vilniuje, baigėsi sostinės atstovų pergale – 31:28. Taigi, „Dragūnas“ pasiekė revanšą ir pergalę šventė vienu įvarčiu didesniu skirtumu, nei pralaimėjo. Įdomu pastebėti, kad šį sezoną LRL pirmenybėse “Dragūną” buvo pavykę įveikti tik HC “Vilniaus” ekipai.

“Pritrūkome jėgų”

Donatas Žebelys (HC “Vilniaus” žaidėjas): “Atvykome į Klaipėdą nevisos sudėties, dėl to pirmąjį kėlinį sugebėjome priešintis varžovams, o antroje rungtynių pusėje pritrūkome jėgų. Padarėme nemažai klaidų, kai kuriose situacijose reikėjo priimti teisingesnius sprendimus. Klaipėdiečių gretose išskirčiau Beną Petreikį ir Joną Truchanovičių, juos sustabdyti buvo sudėtinga. “Dragūnas” pelnytai pasiekė revanšą.

“Nerealizavome susikurtų progų”

Benas Petreikis (“Dragūno” žaidėjas): “Rungtynės buvo sunkios. Darėme per daug klaidų tiek gynyboje, tiek puolime. Nerealizavome susikurtų progų. Vilniečių gretose patikimai žaidė vartininkas Donatas Žebelys. Turime iki savaitgalio Baltijos rankinio lygos varžybų padaryti išvadas ir pasiruošti lemiamoms kovoms.”

Lietuvos rankinio lygos (LRL) turnyrinę lentelę pamatysite štai ČIA

P. S. Jau vasario 9 dieną (šeštadienį) 14 val. Alytuje įvyks itin intriguojanti ir daug susidomėjimo kelianti dvikova tarp lyderių – „Dragūno“ ir „Almedos-Stronglaso“ rankininkų. Jei alytiškiai švęs pergalę, tuomet jie pakils į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, o jei pralaimės, tuomet 3 taškais į priekį išsiverš dragūniečiai. Pirmasis šių komandų susitikimas, vykęs 2012 metų spalio 27 dieną Klaipėdoje, baigėsi nesunkia pajūrio atstovų pergale – 24:16. Tiesa, sezono viduryje alytiškiai pasistiprino ir jau atrodo kur kas agresyviau.