„LKKA-Lūšis“ atsirevanšavo VHC „Šviesai“

Kaune vykusiose rungtynėse tarp LRL turnyrinės lentelės kaimynų – Kauno „LKKA-Lūšies“ ir Vilniaus VHC „Šviesos“ rankininkų pajėgesni buvo kauniečiai. Pastarieji sostinės atstovus nugalėjo rezultatu – 29:23 (16:9) .

Tai buvo saldus „LKKA-Lūšies“ revanšas už pirmą akistatą, vykusią 2012 metų spalio 20 dieną Vilniuje, kuomet 5 įvarčių skirtumu – 34:29 pergalę šventė VHC „Šviesa“. Taigi, kauniečiai šįkart laimėjo 1 įvarčiu didesniu skirtumu.

„LKK-Lūšis“ jautį už ragų griebė nuo pat dvikovos pradžios – pirmavo 4:1, 9:4, o pirmąjį kėlinį baigė 7 įvarčių persvara – 16:9.

35 rungtynių minutę persvara dar labiau šoktelėjo – 20:11, tačiau vilniečiai dar grūmėsi, nesiruošė nuleisti rankų ir rungtynių intrigą sugrąžino 45 rungtynių minutę, kuomet priartėjo per 4 įvarčius – 20:24.

Visgi, „LKKA-Lūšis“ nepasimetė ir sėkmingai baigė rungtynes.

“LKKA-Lūšį” į pergalę vedė Remigijus Vaičikauskas, pelnęs 8 įvarčius, Saulius Katkevičius – 6, Artūras Strupas, Petras Očikas ir Arūnas Urbonas – po 4, Paulius Orlovskis ir Mindaugas Mažeika – po 1 įv.

VHC “Šviesos” komandoje Skirmatas Plėta pasižymėjo 8 kartus (3 iš 7 m), Artūras Švilpa – 5, Tadas Jurelevičius – 4, Tomas Bernatavičius ir Valdas Drabavičius – po 2, Mindaugas Sukackas ir Lukas Balbierius – po 1 įv.

Rungtynių įtampos neatlaikė ir diskvalifikacinę pražangą užsidirbo Domantas Čiuplinskas.

Po šios pergalės „LKKA-Lūšis“ (8 pergalės, 1 lygiosios, 5 pralaimėjimai) su 17 taškų žengia penktoje LRL turnyrinės lentelės pozicijoje ir nuo VHC „Šviesos“ (8 pergalės, 2 lygiosios, 4 pralaimėjimai) atsilieka vos vienu tašku.

Išsamią LRL turnyrinę lentelę galite pamatyti paspaudę ČIA.