Panevėžio rankininkai užkūrė pirtį „Kauno Ąžuolui-KTU“

46503889_2323636364526670_1443817440541671424_nTrečiadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko vienerios rungtynės – Panevėžio “KKSC-RSSG Grifas” namuose priėmė “Kauno Ąžuolą-KTU”. Kova buvo intriguojanti – praėjusią savaitę čempiono titulą ginantį „Dragūną“ įveikusiems KTU rankininkams teko paplušėti, kad į namus iš Aukštaitijos grįžtų su pergale.

Pirmajame kėlinyje nuo pat pirmųjų akimirkų akivaizdaus lyderio nesimatė – į kiekvieną įmestą įvartį varžovai atsakė įvarčiu. Tačiau kėlinio viduryje nežymią persvarą ėmė krautis svečiai iš Kauno (9:6). Šį atotrūkį “Ąžuolo-KTU” rankininkai išlaikė iki pat kėlinio pabaigos – 16:13.

Labai panašiai klostėsi ir antrasis kėlinys. Panevėžiečiai sugebėjo ištirpdyti atsilikimą iki minimalaus – 18:17, tačiau Kauno komanda vėl grąžino jiems saugų trijų įvarčių skirtumą ir jį išlaikė iki kėlinio pabaigos – rungtynės baigėsi rezultatu 29:26.

“Klampios rungtynės. Sunku persiorentuoti iš Europos į Lietuvos rankinį. Aišku, nuovargį irgi šiek tiek jaučiame. Savo uždavinius atlikome – pergalė yra. Nesvarbu, kokiu skirtumu. O varžovus noriu pagirti už gerą kovą. Šiandien buvo tikrai sunkios rungtynės”, – po rungtynių teigė “Kauno Ąžuolo-KTU” vyr. treneris Darius Talačka.

“Per savaitę žaidėme dvejas skirtingas rungtynes. Lyginant mūsų pasirodymą prieš Alytaus komandą ir šiandienos rungtynes – tai kaip diena ir naktis. Šiandien buvo drausmingas puolimas, užbaigtos atakos, agresyvi gynyba. Žinoma, trūksta patirties aukščiausioje lygoje ir pasitikėjimo savimi. Tačiau galiu pagirti komandą už kovojimą iki pat galo”, – komplimentų savo auklėtiniams negailėjo Panevėžio ekipos treneris Mindaugas Vėta.

Panevėžio „Grifas“: Paulius Linkevičius – 9, Evaldas Vėta – 6, Amandas Šarkanas, Ignas Storukas – po 4, Egidijus Narakas – 2, Justas Totūraitis – 1.

RK „Kauno Ąžuolas-KTU“: Deividas Jovaišas – 9, Karolis Jankauskas – 8, Mantas Sturonas – 4, Vilius Juozaitis – 3, Aurimas Balčiūnas – 2, Arminas Stankūnas, Lukas Sutkus, Artūras Butkus – po 1.

Artimiausios Lietuvos rankinio čempionato rungtynės vyks šį šeštadienį. Į kovą stos Alytaus “Varsa-Stronglasas” ir HC “Utena”, Klaipėdos “Dragūnas” susigrums su Kauno “Granitu-Kariu”, o Šiaulių “SM Dubysa” priims HC “Vilnių”.