Permainingame sostinės derbyje pergalę išplėšė “Šviesa”

84403594_2707297162658871_9140487560408072192_oTrečiadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko sostinės derbis – VHC “Šviesa” priėmė HC “Vilnius” komandą. Turnyro lentelės pirmoje vietoje esantiems “Šviesos” rankininkams tik antrame kėlinyje pavyko persverti rezultatą savo naudai – rungtynės baigėsi rezultatu 33:26 (13:15).

VHC “Šviesa” nuo pat pirmųjų kėlinio minučių turėjo vytis priešininkus ir tik kėlinio pabaigoje įstengė išlyginti rezultatą (2:6, 6:8, 12:12). Tačiau trumpam – kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir į pertrauką komandos išėjo švieslentėje rodant rezultatą 13:15 “Vilniaus” naudai.

Antroje kėlinio pusėje rezultatą išlyginę  “Šviesos” rankininkai įstengė susikrauti ryškesnę persvarą (15:17, 18:18, 21:22, 26:23). “Vilniaus” rankininkams nebepavyko pasivyti “Šviesos” ir rungtynės baigėsi septynių įvarčių skirtumu.

“Iš pradžių buvo sunku, buvome pavargę  po rungtynių maratono. Labai trūko drausmės. Per pertrauką kalbėjome apie drausmę, gynybos problemas ir akcentavome greitą puolimą. Po pertraukos sekėsi jau geriau, surimtėjome, įsivažiavome ir laimėjome”, –  kritiškas, bet pozityvus po rungtynių buvo VHC “Šviesa” žaidėjas Domantas Pukas.

“Akcentavome greitą grįžimą į gynybą. Iš pradžių sekėsi gerai, po to pavargome, pridarėme vaikiškų klaidų, net po kelias iš eilės. Bandydami atsitiesti įsivėlėme į jų žaidimą ir prisidarėme sau dar daugiau bėdų. Didžiausias pliusas buvo pirmas kėlinys, o didžiausias minusas – antrasis”, – trumpai rungtynių eigą ir žaidimo klaidas apibūdino HC “Vilnius” žaidėjas Vaidas Drevinskas.

VHC “Šviesa”: Rosvaldas Ramunis – 6, Valdas Drabavičius – 5, Šarūnas Ugianskis, Karolis Bliuvas ir Domantas Pukas – po 4, Laurynas Palevičius ir Artūras Švilpa – po 3, Karolis Antanavičius – 2, Taurintas Markiavičius ir Tomas Bernatavičius – po 1.

HC “Vilnius”: Vaidas Drevinskas – 11, Martynas Lapinskas – 6, Martynas Žala – 5, Evaldas Veida – 3, Domantas Raudonius – 1.

Artimiausios rankinio lygos kovos vyks jau šį šeštadienį, Panevėžio “Grifas” priims HC “Utena” komandą, Klaipėdos “Dragūnas” susigrums su Šiaulių “SC Dubysa”, o “Kauno Ąžuolas-KTU” Garliavoje priims Alytaus “Varsą-Stronglasą”.