Po įtemptos kovos “Kauno Ąžuolas-KTU” nugalėjo “Vilnių”

42785235_1878531465535449_4583074256266461184_nŠį šeštadienį Vilniuje vyko vienerios Lietuvos rankinio lygos rungtynės tarp vietos “Vilniaus” ir „Kauno Ąžuolo-KTU”

Pirmajame rungtynių kėlinyje abiejų komandų žaidėjai apsikeitė keliais įvarčiais. Tačiau dvyliktą minutę sostinės komanda spurtavo ir po 15 įnirtingų minučių išsiveržė į priekį 8:5. Nepaisant gero vilniečių žaidimo, kauniečiai nenorėjo pripažinti Vilniaus komandos pranašumo ir savo stipria gynyba ir aršiu žaidimu panaikino įvarčių deficitą ir baigė kėlinį rezultatu 12:10.

Antrajame kėlinyje abiejų komandų žaidime buvo jaučiama įtampa. Vis dėlto kauniečiai nemažino tempo ir, žaisdami greitą žaidimą ir demonstruodami puikią gynybą, per pirmas 10 min. atotrūkį dar padidino – 19:14. Likus 5 minutėms iki kėlinio pabaigos šeimininkai sustiprino gynybą ir puolimą, taip švelnindami persvarą – 28:22. Visgi rungtynių pabaigą sėkmingai sužaidė ir pergalę iškovojo „Kauno Ąžuolo-KTU“ komanda rezultatu 31:22.

„Komandos žaidimas dar nėra geras. Visgi sezono pradžia – visiems trūksta susikaupimo ir nieko nedaro rimtai. Priešininkų komandos žaidimas buvo neblogas, tačiau jiems, taip pat kaip ir mums, trūksta užsidegimo“, – sakė RK „Kauno Ąžuolas –KTU“ žaidėjas Deividas Jovaišas.

„Savo žaidimą vertiname labai blogai. Neišpildėme savo planų ir įsivėlėme į chaotišką priešininkų žaidimą“, – kalbėjo HC „Vilniaus“ žaidėjas Domantas Raudonius.

“Kauno Ąžuolas-KTU”: Ignas Grigas – 9 įvarčiai (1 iš 7 m), Deividas Jovaišas – 8, Vilius Juozaitis – 5, Edvinas Balčiūnas ir Arminas Stankūnas – po 3, po 1 įvartį pridėjo Mindaugas Urbas ir Darius Katinas.

HC “Vilnius”: Vaidas Drevinskas – 7 įvarčiai (1 iš 7 m), Martynas Lapinskas – 4, Martynas Žala, Arminas Milaknis ir Lukas Ragelis (1 iš 7 m) pelnė po 3, Domantas Pūkas – 2.