Reguliarusis rankinio sezonas užbaigtas lygiosiomis

Finišavo Lietuvos “Vivus.lt” rankinio lygos reguliarusis sezonas. Paskutinės dvejos rungtynės jokių pokyčių turnyrinėje lentelėje nepadarė. Atkrintamosios rungtynės prasidės balandžio 1 d.

Vilniečiams teko paprakaituoti

varena-vilniusPastaruoju metu vis rimčiau rungtyniavusi Varėnos “Ūla” šeštadienį parodė nagus rungtynėse su HC “Vilniaus” rankininkais.

Varėniškiai po pirmojo kėlinio atsiliko trimis įvarčiais – 13:16. Antroje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai visą laiką kvėpavo varžovams į nugarą ir neleido krautis didesnės persvaros. Galiausiai 54-ąją rungtynių minutę rezultatas tapo lygus – 28:28.

Nuo tos akimirkos rungtynių rezultato nuspėti nebuvo įmanoma, nes abi ekipos į įvartį atsakydavo įvarčiu. Įtampos netrūko – abiejų komandų žaidėjai rinkosi įspėjimus ir dviejų minučių pašalinimus.

Rungtynių baigtį nulėmė likus mažiau nei 3 minutėms vilniečių Karolio Antonovičiaus ir Martyno Lapinsko pelnyti įvarčiai, kurie leido “Vilniui” iššokti į priekį 32:30. Senkant paskutinei minutei “Ūla” atsiliko vienu įvarčiu – 32:33, tačiau dar vieną taiklų įvartį atlikęs Karolis Antonovičius įtvirtino “Vilniaus” pergalę rezultatu 34:32.

Varėnos “Ūla”: Laurynas Petrušis – 12 įvarčių (1 iš 7 m), Gražvydas Sereičikas – 7, Gediminas Barysas – 5, Rimantas Palevičius – 3, Šarūnas Krisiulevičius – 2, Donatas Leknickas, Egidijus Sereičikas ir Justas Lynikas – po 1.

Vilniaus HC “Vilnius”: Martynas Lapinskas – 9 įvarčiai (3 iš 7 m), Martynas Žala – 8 (1 iš 7 m), Petras Raupėnas – 7, Karolis Antonovičius – 6, Simas Stankevičius – 2, Tadas Padolskis ir Erikas Giliun – po 1.

Vienintelės sezono lygiosios

Grifas-DubysaUnikaliu šį sezoną reultatu – lygiosiomis – rungtynės baigėsi Panevėžyje, kur susitiko vietos HC “Grifas-R. Sargūno sporto gimnazija-KKSC” ir Šiaulių “SM Dubysa-Gubernija”.

Nors po pirmojo kėlinio priekyje buvo šiauliečiai – 10:12, antroje rungtynių pusėje panevėžiečiai parodė, kad turnyrinėje lentelėje dviem laipteliais aukščiau stovinti Šiaulių ekipa neturėtų tikėtis lengvo žaidimo.

Panevėžiečiai antrajame kėlinyje vijosi varžovus iki pat 49 rungtynių minutės. Tuomet panevėžietis Justas Totūraitis, realizavęs septynių metrų baudinį, išlygino rezultatą – 20:20.

Tuomet žaidimas tarsi sustojo – abiem ekipoms sunkiai sekėsi pelnyti įvarčius, tad likusios dešimt rungtynių minučių buvo gana nerezultatyvios. “Grifas” sugebėjo išsiveržti į priekį 22:21, bet rungtynių pabaiga buvo palankesnė “Dubysai-Gubernijai” – 56 minutę įvartį pelnė Arūnas Tribė, o 58-ąją minutę jis realizavo ir septynių metrų baudinį, tapusį paskutiniu rungtynių įvarčiu.

Taigi pirmą kartą šį sezoną ekipos rungtynes baigė lygiosiomis – 23:23 (10:12). Beje, pirmąjį tarpusavio susitikimą rezultatu 35:23 laimėjo šiauliečiai.

Panevėžio HC “Grifas-R. Sargūno sporto gimnazija-KKSC”: Evaldas Vėta – 7 įvarčiai, Domantas Pukas – 6, Justas Totūraitis – 4 (2 iš 7 m), Deivydas Pocius – 3 (1 iš 7 m), Tautvydas Pavilionis, Titas Žebelys ir Ovidijus Jagučanskis – po 1.

Šiaulių “SM Dubysa-Gubernija”: Artūras Tribė – 7 įvarčiai (1 iš 7 m), Tomas Klungevičius – 5, Aivaras Budrys – 4 (3 iš 7 m), Arminas Milaknis – 3, Artūras Strupas – 2, Egidijus Dambrauskas ir Gediminas Pocius – po 1.

Mindaugas Vėta (“Grifas”): “Pastaruoju metu mūsų komandos žaidimas gerėja, bet gaila, kad sezonas jau baigiasi. Lygiosios namuose prieš Šiaulius – esame patenkinti vien jau tuo. Atkrintamosios laukia su Klaipėdos “Dragūnu”. Nebus lengva, bet ruošimės tam ir stengsimės.”

Arūnas Balčiūnas (“Dubysa-Gubernija”): “Rungtynės nebuvo gražios. jau gal 3 rungtynės, kai į aikštelę einame beveik per prievartą, nes išėjus į aikštelę nėra nei noro žaisti, nei gero žaidimo.”