Saulės mieste ryškiau spindėjo “Šviesa”

42940118_1883487128373216_571863677007822848_nTrečiadienį Šiauliuose vyko Lietuvos rankinio lygos rungtynės, kuriose vietos rankininkai “SM Dubysa” priėmė svečius iš Vilniaus – VHC “Šviesą”. Tačiau vietos sirgalių palaikymas šiauliečiams ryškiau pasirodyti nepadėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu 28:12 (14:6)

Nuo pat pirmųjų minučių Vilniaus komanda buvo efektyviai stabdoma – po pirmųjų 12 minučių rezultatas buvo 4:3 vilniečių naudai. Tačiau 15-tą minutę “Šviesa” blykstelėjo įvarčių serija 7:0 ir “Dubysa” kitą savo įvartį įmetė tik 29 minutę.

Antrasis kėlinys prasidėjo šiauliečių įvarčiu, į kurį “Šviesa” atsakė dar viena 7:0 serija ir 47 minutę rezultatas jau buvo 21:8. Nors rungtynių pabaiga buvo gana rezultatyvi tiek Šiaulių, tiek Vilniaus ekipoms, tačiau vilniečiai ir čia pasirodė geriau ir užbaigė rungtynes rezultatu 28:12.

“Rungtynes vertinu gerai. Akcentavome pasiruošimą kito savaitgalio Europos taurės rungtynėms, bandėme įvairius sudėties variantus, manau visa tai mums pavyko”, – teigė Raimondas Maldžius, Vilniaus VHC “Šviesa” treneris.

“Sunkios rungtynės. Daug pramestų metimų, o varžovai tuo pasinaudojo. Praleidome daug lengvų įvarčių“, – nusivylimo neslėpė Šiaulių “Dubysos” žaidėjas Aivaras Budrys.

VHC “Šviesa”: Valdas Drabavičius – 7, Karolis Antanavičius – 6, Šarūnas Ugianskis – 4, Rosvaldas Ramunis – 3, Artūras Švilpa ir Tadas Rasakevičius – po 2, Karolis Antonovičius, Ignas Jonuška, Julius Šeibokas ir Jonas Bernatavičius – po 1.

“SM Dubysa”: Aivaras Budrys, Marius Buožys ir Paulius Morkūnas – po 2, Robertas Ramašauskas, Rokas Zdanavičius, Tomas Baliutavičius, Egidijus Dambrauskas, Arūnas Tribė ir Donatas Stripeika – po 1.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks šį šeštadienį. 13 val. HC “Utena” namuose priims Klaipėdos “Dragūną”, o 14 val. HC “Vilnius” namuose stos prieš Kauno “Granitą-Karį”.