Šeštadienį laukia dzūkiškas derbis

Šį šeštadienį vyks ketverios Lietuvos “Vivus.lt” rankinio lygos rungtynės.

alytus14 val. Alytuje startuos tikras dzūkiškas derbis – rankinio aikštelėje susirems Alytaus “Varsa-Stronglasas” ir Varėnos “Ūla”. Šį susitikimą tiesiogiai transliuos ir DELFI TV.
Čempionų titulą ginantys Alytaus rankininkai sezoną pradėjo galinga pergale prieš Utenos HC “Utena” – 35:20. Tuo metu varėniškiai sugebėjo patąsyti nervus dviem lygos favoritams – tik dviem įvarčiais nusileido Kauno “Granitui-Kariui”, o mače su Klaipėdos “Dragūnu” visą pirmąjį kėlinį su uostamiesčio ekipa kovėsi lygiaverčiai. Taigi ir Alytuje kovingai nusiteikę “Ūlos” rankininkai gali nustebinti.

Šiauliečiai priims “Vilnių”
Taip pat 14 val. Šiauliuose prasidės vietos „SM Dubysos-Gubernijos“ – sostinės HC „Vilniaus“ rungtynės.
Šiuo metu šiauliečiai puikuojasi turnyrinės lentelės viršūnėje, o vilniečiai yra šešti. Sostinės ekipa penkių įvarčių skirtumu yra įveikusi Panevėžio “grifus” ir Vilniaus derbyje nusileidusi VHS “Šviesai”. Šiauliečiai pirmajame ture sužibėjo trijų įvarčių skirtumu įveikę tą pačią “Šviesą”. Tad laukia išties intriguojantis susitikimas.

“Grifas” susigrums su “Dragūnu”
dragVicečempionas Klaipėdos “Dragūnas”, jau turintis pergalę prieš Varėnos ekipą, šeštadienį vyks į Panevėžį, kur susitiks su kol kas pergalių neiškovojusia vietos HC „Grifas-R.Sargūno sporto gimnazija-KKSC“ komanda. Šių komandų akistata prasidės 15 val.
Klaipėdiečiai kol kas žaidė tik vienerias rungtynes, kurias laimėjo įtikinamu 11 įvarčių skirtumu. O panevėžiečiai, sužaidę dvejas rungtynes, pirmoje žaidimo pusėje dar sugebėdavo priešintis varžovams, bet antrajame kėlinyje vis pritrūkdavo jėgų. Šeštadienį bus matyti, ar namų sienos “grifams” suteiks jėgų pasipriešinti.

Ketvirtosios rungtynės – sostinėje
16 val. prasidės paskutiniosios šeštadienio varžybos tarp Vilniaus VHC „Šviesos“ ir Kauno „Granito-Kario“. Kauniečiai laimėjo abejas žaistas rungtynes, tad, realu, norės pergalių seriją pratęsti. Tačiau “Šviesos” rankininkai, žaisdami namuose, nebus nusiteikę pergalę lengvai atiduoti.