Šiauliečiai vargo su HC “Utena”

Šiaulių “Universiteto-Gubernijos” rankininkai savo žiūrovų akivaizdoje turėjo vargo su absoliučiais lygos autsaideriais – HC “Utenos” atstovais. Šį sezoną nė vienos pergalės neiškovoję uteniškiai ilgai priešinosi šiauliečiams, tačiau turėjo pripažinti jų pranašumą 25:22 (15:10).

Šiaulių rankininkai HC “Uteną” buvo įveikę ir pirmojo rato varžybose 2012 metų spalio 20 dieną. Tiesa, tuomet dvikova Utenoje buvo dar įtemptesnė – šiauliečiai tuomet pergalę šventė vos 1 įvarčio persvara – 28:27.

Šįkart Šiaulių “Universiteto-Gubernijos” atstovai bandė iniciatyvą perimti nuo dvikovos pradžios – pirmojo kėlinio viduryje aikštės šeimininkai pirmavo 8:4, o pirmasis kėlinys baigėsi 5 įvarčių persvara – 15:10.

Antrąjį kėlinyje Utenos žaidėjai pradėjo spurtu 4:0 ir sumažino atsilikimą iki minimumo – 14:15 ir nuo to laiko virė itin įtempta kova. Visgi, 47 rungtynių minutę šiauliečiai padidino persvarą iki 3 įvarčių ir jau pergalės iš rankų nebepaleido.

Šiaulių “Universiteto-Gubernijos” gretose išsiskyrė Mindaugas Valuckas, pelnęs 7 įvarčius, Aivaras Budrys pasižymėjo po 5 kartus (1 įv. iš 7 m), Arūnas Balčiūnas – 5, Egidijus Dambrauskas ir Agnius Plakys – po 3, Gedvinas Jocas – 2 įv.

HC “Utenos” komandos akivaizdus lyderis buvo Tomas Čiužas, pelnęs 10 įv. (3 iš 7 m), Šarūnas Ugianskis pasižymėjo 4 kartus (1 įv. iš 7 m), Domas Bakšys ir Linas Viktorinas – po 3, Tautvydas Banys – 2.

Gediminas Paukštė (HC “Utena” treneris): “Rungtynės buvo įtemptos ir gražios. Buvome arti pergalės. Galėjome laimėti, bet labai blogai sužaidėme rungtynių pabaigą.”

Raimundas Jočys (Šiaulių ekipos treneris): “Šiandien puikiai sužaidė Arūnas Balčiūnas. Jis savo asmeniniu pavyzdžiu uždegė komandą ir buvo tikras lyderis.”

Šiaulių rankininkai po šios pergalės turi 11 taškų (5 pergalės, 1 lygiosios, 8 pralaimėjimai) ir tarp 10 LRL ekipų užima septintąją vietą, HC “Utena” su 1 tašku (1 lygiosios, 13 pralaimėjimų) yra turnyrinės lentelės dugne.

Išsamią LRL turnyrinę lentelę galite pamatyti paspaudę ČIA.