Šiauliuose – favoritų pergalė

Šeštadienį vyko vienintelės Lietuvos “Vivus.lt” rankinio lygos rungtynės.

Šiauliuose vykusiame mače susitiko vietos “SM Dubysa-Gubernija” ir Utenos HC “Utena”. Staigmenų uteniškiai nepateikė, tad rungtynės baigėsi favoritų – Šiaulių rankininkų – pergale rezultatu 28:22 (17:12).

Pirmame ture šiauliečiai nustebino rankinio gerbėjus Vilniuje nugalėję vietos VHC “Šviesą”, o uteniškiai triuškinamai pralaimėjo čempionams iš Alytaus.

siauliai utenaHC “Utenos” rankininkams šiandienos rungtynės prasidėjo nesėkmingai – per beveik pusę pirmojo kėlinio jie sugebėjo realizuoti tik 3 metimus, o rezultatyviai susitikimą pradėję “Dubysos-Gubernijos” rankininkai jau buvo pelnę 11 įvarčių.

Nors antrajame kėlinyje svečiai rezultatyvumu menkai nusileido aikštės šeimininkams (šiauliečiai įmetė 11, uteniškiai – 10 įvarčių), prisivyti “Dubysos-Gubernijos” uteniškiams nepavyko.

Šiaulių ekipoje rezultatyviu žaidimu išsiskyrė Aivaras Budrys, pelnęs 9 įvarčius, 7 įmetė Tautvydas Damašauskas, 3 – Egidijus Dambrauskas.

Uteniškių gretose lyderiavo 8 įvarčius įmetęs Šarūnas Šeduikis, 5 įmetė Šarūnas Bikus, 4 – Tomas Čiužas.

Aivaras Budrys (“SM Dubysa-Gubernija” žaidėjas): “Rungtynes vertinu teigiamai, nes pasiekėme antrą pergalę, komanda džiaugiasi gerai pradėtu sezonu. Nuo rungtynių pradžios buvome rimtai nusiteikę, todėl pavyko susikrauti pranašumą ir jį išlaikyti visas rungtynes.”

Andrius Katinas (HC “Utena” žaidėjas): “Rungtynės buvo sunkios. Pradžioje padarėme daug klaidų, kamuolys slydo iš rankų, trūko koncentracijos. Taip pat neįmetėme net šešių 7 metrų baudinių. Sudėjus visas klaidas ir išėjo toks rezultatas.”

Šiuo metu turnyrinėje lentelėje pirmauja po dvi pergales turinčios Šiaulių “SM Dubysos-Gubernijos” ir Kauno “Granito-Kario” ekipos. Trečioje ir ketvirtoje vietose – kol kas po vienerias rungtynes sužaidusios komandos: Alytaus “Varsa-Stronglasas” bei Klaipėdos “Dragūnas”. Artimiausios šalies čempionato rungtynės vyks kitą šeštadienį, spalio 8 d.