Varėnos “Ūla” šventė antrąją pergalę

Varėnos “Ūlos” rankininkai iškovojo antrąją paeiliui pergalę. Vėl namuose rungtyniavę varėniškiai rezultatu 27:23 (14:14) nugalėjo HC “Utena” ekipą.

Pirmąjį kėlinį virė itin atkakli ir įtempta kova, o po pertraukos “Ūlos” atstovai sužaidė atkarpą 6:1 ir 40 rungtynių minutę atitrūko penkiais įvarčiais – 20:15.

Nuo to laiko aikštės šeimininkai jau neleido priartėti arčiau nei per 4 įvarčius.

“Ūlos” komandą į pergalę vedė Žygimantas Grigėnas, pelnęs 8 įvarčius (2 iš 7 m), 6 pridėjo Rimantas Palevičius, Kęstutis Ikasala, po 3 – Kęstutis Krisiulevičius (1 iš 7 m), Šarūnas Krisiulevičius ir Gediminas Barysas.

Iš HC “Utena” ekipos išsiskyrė Martynas Paukštė, pelnęs 6 įvarčius, Tomas Čiužas – 5, Tautvydas Banys – 4, Šarūnas Ugianskis, Mindaugas Agurkis ir Karolis Vilutis – po 2, Linas Viktorinas – 1 įv.