“Varsa – Stronglasas” nepaliko vilčių “Utenai”

Trečiadienį rungtynėmis tarp HC „Utenos“ ir Alytaus „Varsos – Stronglaso“ startavo 11-ojo turo varžybos. Alytiškiai prieš šį susitikimą namuose buvo pralaimėję „KTU“ klubui, o Utena su vienu tašku buvo turnyrinės lentelės apačioje.

utena varsa

Nuo pat rungtynių pradžios „Varsa – Stronglasas“ atitrūko nuo šeimininkų ir susikūrė sau solidžią persvarą. Jau po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo 20:9. Niekas nepasikeitė ir po pertraukos: skirtumas tarp komandų ir toliau augo, o Alytaus ekipoje savųjų šansų pasireikšti sulaukė ir komandos jaunimas. Susitikimas baigėsi triuškinama „Varsos – Stronglaso“ pergale 41:19.

Alytaus ekipai tai buvo šeštoji pergalė ir ji leido sutvirtinti pozicijas ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Utena“ turi 1 tašką, kaip ir Varėnos „Ūlą“ ir yra lentelės dugne. Šiame ture liko sužaisti dar tris rungtynes, visos jos bus žaidžiamos šeštadienį.

Eugenijus Gimbutas („Varsa – Stronglasas“: „Rungtynės gavosi visai neblogos, pasireikšti davėmė jaunimui, turėjome progos pašlifuoti savo greitą žaidimą ir rezultatas rodo, kad viskas gerai. Šias rungtynes išnaudojome savo žaidimo tobulinimui“

Gediminas Paukštė („Utena“): „Dar vienos sunkios rungtynės su daug klaidų. Leidome varžovams jomis naudotis ir bėgti į greitas atakas. Turime mažinti klaidų skaičių – tai kamuolio nepagauname, tai neįmetame.

„Varsa – Stronglasas“: Rokas Lastauskas ir Žygimantas Micevičius po 6, Gintautas Adamkevičius, Dovydas Čepulis ir Tautvydas Petrušauskas po 5, Nedas Buronko 4, Arnas Lubauskas 3.

HC „Utena“: Eimantas Sinkevičius 6, Ernestas Nikitinas 4, Marius Daveikis, Arūnas Urbonas ir Kasparas Ubeika po 2.